Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kulfoldon megismertem egy Szlovak fiut. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Rakattantam a sracra.Eloszor o hajtott ram de en elutasitottam.Most meg nekem kell.Lassan 1 hete nem talalkoztam vele,igaz keresn szokott meg en is ot de soha nem jon ossze tali az o hbajabol.Vagy alszik vagy dolgozik...Megbizhatatlan mivel mint kiderult bodiszere hatasa alatt van...nemtudom mit tegyek...
2008. júl. 17. 09:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha tudod, hogy megbízhatatlan, és szerek hatása alatt van, akkor ne folytasd a kapcsolatot. (Ha ez csak egy gyors fellángolás. )


Ha komoly a dolog, mondd meg neki, hogy téged zavar a megbízhatatlansága, és kérd meg, hogy próbáljon meg változtatni ezen, és segíts neki ebben, hogy meg tudja tenni.

2008. júl. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30%

Vigyäzz mert vertek mär meg magyar länyt szloväkiäba

Aki meg szed valamit jobb elkerülni

2008. júl. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nyugodtan maradj vele utálom az ilyet megvertek valakit Szlovákiában és akkor mi van? megtortént ez van. Nem mindenki ugyanolyan ám én szlovákiában lakom magyar vagyok és engem még nem vertek meg.Nem kell mindent a falra festeni. A szlovákia fiuk pedig nagyon jok mindenben:D:)
2008. júl. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
10%
Az anyád hogy van?!
2008. júl. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az nem döntő semmiben, hogy szlovák, vagy nem szlovák. Az már inkább, hogy megbízhatatlan, meg szereket szed.
2008. júl. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na igen...nem a szlovako van a hangsuly,bar nekem meg ez uj dolog:P es fontos szamomra DE az h fellangolas nem tudom mivel meg parhetig itt leszek kulfoldon es mar jolenne ha tortenne velem valami,szoval igy ennyirol van szo..Dehat ha egyszeruen elfoglaltabb mint en...nemtudom hogyan vezessem ra h jolenne ha helyre rakna a dolgokat :D...
2008. júl. 17. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!