Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak en vagyok olyan romantiku...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak en vagyok olyan romantikus, hogy egy eletre tervezek? :3

Figyelt kérdés
Nem szeretnek futo kalandot. Minden elso alkalmat azzal szeretnek megelni, akivel az utolsokat is. :)
2014. jan. 17. 00:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok :) Szerintem ez egy roppant pozitív dolog. Maradj mindig ilyen :)
2014. jan. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Respect Brother. Or sister. Or shemale. Its a very hard thing.. Not impossible. Good night.
2014. jan. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%
Ez mind szép és jó, csakhogy... ha valakivel kapcsolatba lépsz, még korántsem biztos, hogy ő az Igazi. Ahogy a kapcsolat alakul, csiszolódtok egymáshoz, könnyen kiderülhet, hogy egyáltalán nem is vagytok egymáshoz valók. Azért a futó kalandok és az életreszóló kapcsolat között vannak még átmenetek... és általában az emberek többségének kell az életében több hosszabb távú kapcsolat ahhoz, hogy megtalálják az igazán hozzájuk illő partnert.
2014. jan. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
79%
Én megtaláltam ^^
2014. jan. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nekem egy ilyen lány kéne, mint amilyenről a kérdező írt.
2014. jan. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
12%
tipikus luzer :)
2014. jan. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok most is van vacaki csak hát eddig eddig elbaltáztam a dolgokat
2014. jan. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Egy ilyen nőt jó lenne találni. 21/F
2014. jan. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok ezzel. Mindent azzal megélni, aki megérdemel, akivel tényleg minden az igazi. :) Igen, romantikus elképzelés és kevesebben vannak, akik így csinálják, de nem lehetetlen. :)


23/L

2014. jan. 17. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
ezzel én is így vagyok, és hála istennek meg is találtam a lányt mindehhez. :)
2014. jan. 17. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!