Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy vegyem rá a srácot hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá a srácot hogy elhívjon randira?

Figyelt kérdés

Egyszer beszéltünk, én írtam neki hogy szimpatikus, neki fura volt hogy csak úgy rátaláltam facebookon és képek alapján már is szimpatikus lett nekem. Nem beszéltünk túl sokat, de jó lenne élőben találkozni, meg szeretném ismerni őt jobban, mert teljesen az ideálom a pasi, belsőre-külsőre szimpatikusnak tűnik. Kicsit messze lakik, 100 km-re (2 óra vonattal) tőlem, de nagyon tetszik... Nem tudom hogy én tetszek neki, nem keresett amióta beszéltünk (pár napja), de telefonszámot cseréltünk. Nincs barátnője, tehát elvileg semmi akadálya a találkozásnak.


Mit csináljak, megint írjak neki, vagy hagyjam? Vagy hogy kellene elérni, hogy ő keressen, és ne én őt? :/


A srác 19 én 17 éves vagyok


2014. jan. 17. 15:43
 1/4 A kérdező kommentje:
(A telefonszáma publikus volt a facebook profilján az ismerősei számára, és kérte, hogy csörgessem meg. Így történt meg a telefonszám csere)
2014. jan. 17. 15:45
 2/4 anonim ***** válasza:
hívd el te...
2014. jan. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
várd meg míg ő hív! ne írj rá meg semmi, csak akkor tudod meg hogy érdekled e ha ő maga fog keresni :D
2014. jan. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Most komolyan.

Ha te veszed rá hogy elhívjon az azzal egyenértékű mintha ő hívna el..

2014. jan. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!