Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annyira szeretem a páromat, h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira szeretem a páromat, h nem tudok teljesen boldog lenni, mert mindig attól félek, h mi lesz ha elveszítem! Beleőrülnék! Szeretnék már boldog lenni vele és élvezni, hogy együtt vagyunk! Hogyan? 25/L

Figyelt kérdés
2014. jan. 14. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Nőj fel.
2014. jan. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, elég sok defektes nő is létezik.
2014. jan. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pedig valahogy meg kell próbálnod boldog lenni és nem gondolni erre. Nehogy kihasson ez a félelem a kapcsolatotokra. Én is nagyon szeretem a páromat, de sosem gondolok arra hogy elveszítem, én is beleőrülnék, tudom hogy elveszíthetem, de ha ezen idegeskednék akkor csak felőrölném magam és nem tudom élvezni a vele töltött időt. Gondolj arra hogy nem véletlen van melletted, biztos nagyon szeret és tetszel neki és ha jó a kapcsolatotok akkor nem hiszem hogy elveszíthetnéd. Örülj és élvezd a vele töltött időt :) 20/L
2014. jan. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!