Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányoknak szóló kérdés! Mi az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknak szóló kérdés! Mi az elgondolásotok, véleményetek?

Figyelt kérdés

Mindannyian tudjuk, hogy mindenki részére más más ízléssel van megáldva. Van aki a vékony, macis, átlagos, izmos ... stb srácokat kedveli.

Két adatra lenne szükségem tőletek a kíváncsiságom kielégítésére. :)

Mi az a súly, amit "ideálnak" tartotok illetve egy felső, illetve alsó határt, amit eltudtok fogadni, még belefér az "elvárásaitokba. Csak is őszintén!



2014. jan. 18. 12:21
 1/6 anonim ***** válasza:

ööööö bocsi,én azt se tudom,hogy fiúknál mi az átlag,vagy több kevesebb :)

Amúgy....nem szeretem a túl izmos fiúkat...meg az olyanokat se aki 123-..

legyél természetes s kész.Nem ez a lényeg egy kapcsolatban

2014. jan. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bocsi, de mi nem igazán ismerjük a férfi súlyokat szerintem. Nálatok meg főleg kiütközik ez az izom - zsír dolog, ami miatt nem kg-ot kellene mondani, hanem a látványt behatárolni, hogy mi tetszik, mi nem tetszik...

Lehet egy pasinak átlag súlya, ha a végtagjai csontvázosak, de közben sörhasa van, és borzalmas tartása... akkor nem kell.

2014. jan. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Itt főleg az arányosság számít. Pl. Egy 165 magas fiú ne legyen nyolcvan kiló,míg egy 180 magas legyen nyugodtan. Emellett nem mindegy a teszsírszázalék,tehát számít,hogy valakin 20 kiló zsír vagy 20 kiló izom van. Most túloztam egy kicsit,de biztos értitek mit akarok mondani :)
2014. jan. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ha jól értem kedves utolsó, a 165 cm magas srácnak már sok a 80 kiló?
2014. jan. 18. 13:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. jan. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ránézel a hasadra, biztos látod, hogy jó-e vagy nem. Ha kövér vagy, gyúrj. A kockahasat szeretjük. :D
2014. jan. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!