Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha két csendesebb, visszafogot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha két csendesebb, visszafogottabb, nem túl határozott ember talál egymásra abból lehet életre szóló kapcsolat?

Figyelt kérdés

Nem fogják egymást hamar megunni? Nem fognak egy idő után vágyni az izgalmasabb személyiségek után? Nem fog hamar ellaposodni a kapcsolat?

ÉS: Nem fogja zavarni egyiknek a másik tulajdonsága? Mert hallottam már olyanról, hogy pont az nem tetszett, és zavarta egyiket a másikban, amilyen pont ő maga is volt.


2013. júl. 29. 22:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehetni lehet csak nem valószínű.
2013. júl. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
-_-
2013. júl. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Kössz xD


Én inkább tapasztalatokra lennék kíváncsi, vagy ha esetleg ismertek ilyen embereket, párokat a környezetetekből.

2013. júl. 29. 22:08
 4/9 A kérdező kommentje:
Vagy a csendes emberek ezt hogy gondolják?
2013. júl. 29. 22:09
 5/9 anonim ***** válasza:
Az ellentétek nem vonzzák egymást. Ha meg ápolják a kapcsolatot, nem lesz unott.:)
2013. júl. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
rajtatok múlik
2013. júl. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szexeljetek sokat
2013. júl. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Van ilyen ismerősöm, és elképzeltem, ahogy abból áll egy kapcsolata, hogy ülnek ketten a kanapén és néznek előre, majd fél óránként az egyik mond egy mondatot. xD

Na, de komolyan, ha már eljutnak odáig, hogy össze tudnak hozni, egy kapcsolatot, akkor már nagy gond nem lehet szerintem. És ők szerintem nem is érzik magukat jól a túl pörgős emberekkel.

2013. júl. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én és a párom is visszafogottabbak vagyunk. de mikor együtt vagyunk, ez egyáltalán nem látszik. egymás mellett felszabadulunk, pedig társaságban csendesek vagyunk. de egyáltalán nem unjuk egymást.
2013. aug. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!