Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy átlagnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy átlagnál szebb lánynak könnyebb normális párkapcsolatot találnia? Indokold meg szerinted miért igen, vagy miért nem.

Figyelt kérdés
2014. jan. 18. 12:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem ezen múlik, nagyon nem. Nem szeretem leegyszerűsíteni az életet.
2014. jan. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Inkább nehezebb.
2014. jan. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Miért lenne nehezebb?


Igen, szerintem egyértelműen könnyebb. Eleve sokkal többen kezdeményeznek náluk: nagyobb az esélye, hogy egy normális srác is akad közöttük.

2014. jan. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én azt vettem észre, hogy nehezebb. Én szép vagyok, de nem kirívóan. Ezért a nem anynira feltűnő fiúk nem mernek kezdeményezni nálam, mert nem gondolják, hogy lenne nálam esélyük. A helyes srácok, pedig nem elégszenek meg csak a szimpla szép lányokkal, ők fullosat keresnek. :D Szóval, így vagyok egyedül. :)
2014. jan. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Utolsó, ha szépen megkérlek, küldesz magadról egy képet?
2014. jan. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Igen,mert aki már annyira szép,ahhoz a legbénább,legbátortalanabb hapsi is odamegy!
2014. jan. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Itt az összes szép lány szerencsétlen faszikra bukna.

na megyek megiszom az autóm és beülök a kávémba.

2014. jan. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A szép nők általában visszaélnek a vonzerejük, külcsínjük hatalmával. Bennem például olyan érzéseket keltenek, hogy náluk óriási fegyver a megcsalás megléte, ugyanis ha pl. egy kapcsolatban hullámvölgyek keletkeznek, a szép nő nem veti meg a mélyponton, ha mások udvarolnak, flörtölnek neki, és valóban többen legyeskednek egy szép nő körül, mint egy átlagos vagy átlagon aluli esetében. Ezáltal nagyobb eséllyel talál magának egy még "megbízhatóbb" férfit, még ha csak átmenetileg is. Egy szép nő érezteti másokkal, mindenkivel, hogy őt minden férfi meg akarja kaparintani, és ezt sajnos ki is használja. Én nem tudok megbízni az átlagnál szebb nőkben.
2014. jan. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Szerintem nem a külsőn múlik. Mert pl. lehet, hogy könnyebben találna párt magának, de ha olyan a személyisége hogy kiállhatatlan/független, akármi, akkor úgysem lesz kapcsolata.

Nem beszélve arról, hogy azért számos pasinak elég rossz előítéletei vannak a szép lányokról, mondván, hogy r-bancok, vagy buták vagy felszínesek.

2014. jan. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
63%
#9: Nem alaptalan a megbélyegzés.
2014. jan. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!