Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tudnak azok a nők, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnak azok a nők, akik képesek meghódítani az ilyen férfiakat?

Figyelt kérdés

Biztos ti is ismeritek azt a férfi típust, aki jól néz ki, emellett persze nagyon jó fej is, de egyáltalán nem az a bunkó, menőzős típus, hanem igazi férfi... de senki mellett se akar megállapodni, annak ellenére (vagy pont azért :D), mert a legtöbb nő odáig van érte.

Aztán egyszercsak jön egy lány, akiért meg oda lesznek teljesen és mindenki előtt felvállalt barátnő lesz belőle.

Mi kell ehhez szerintetek? Mert ahogy látom magam körül, ezek még nem is azok az igazi bombanők..


2014. jan. 18. 14:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
"Varázs punci":)
2014. jan. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 QueenRavenna ***** válasza:
Jók az ágyban. Intelligensek.
2014. jan. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
77%

A titok nyitja, hogy nem akaszkodnak a pasira rá, van saját világuk életük, barátnőjük akiket/amiket fontosabbnak tart akár a pasinál is időnként. VAN véleménye és ki meri MONDANI. Nem fog hobbit és életstílust váltani a pasi miatt, ha nem érzi jól magát hazamegy ha beteg akkor fekszik otthon és nem rohan a pasihoz. Nem adja ki magát.

Önellátó, önjáró, kissé kemény de nem alpári.


Ez tök nem szépséghez kötött. Ezek a nehéz esetű nők, akiknek ha nem felel meg a pasi nem marad mellette csak azért mert egyedül lesz. Soha nem alázkodik meg.


Nem félfogyatékos, aki folyton azt lesi hol jár a másik a kapcsolaton rugózik hogy merre tart és mikor lesz szex legközelebb vagy hol lesz a buli holnap.


Ez kérem a titok nyitja, nem a külsőség. Ezekért a csajokért megvadulnak a pasik.

2014. jan. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
60%

Magyarul egy hímringyót?


Gondolom kiég, megöregszik, belefárad, hogy mindig mással van.

2014. jan. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 QueenRavenna ***** válasza:
Norad, te férfi vagy?
2014. jan. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Pretty_Fighter ***** válasza:
Szerintem ez inkább a pasi hozzáállásától függ a legjobban.Lehetsz akármilyen jó és megfelelő,ha Ő nem akar még megállapodni,akkor nem fog.És nem igazán fogja zavarni,hogy elúszott egy normális lány.
2014. jan. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Őszintén: ha ezt így kérdezned kell, akkor te soha nem leszel olyan lány. Nem bántásból mondom.
2014. jan. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Mert az embernek az dobogtatja meg leginkább a szívét, akivel jó érzi magát, egyhullámhosszon van. És ez lehet bárki, nem feltétlen a legszebb csaj, hanem akit valamiért másnak lát. Hogy mi az a más, az egyénfüggö, és amíg valaki ezt nem érzi, nem is tudja elöre, hogy mi az amit vár.
2014. jan. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Norad nevű felhasználó válasza:


Neki igaza van teljesen, én simán beleszeretek egy ilyen csajba, pedig a tulajdonságokat nézve nem épp a legnőiesebb nő, de mégis vonzó.

2014. jan. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Nekem pont nem szimpatikus a Norad által felvázolt típus. Én szeretem, ha egy nő igenis ragaszkodik hozzám és érezteti, hogy szüksége van rám. Egy bizonyos szintig persze. Azért némi magánszféra kell. De mind mások vagyunk. Én a klasszikus családmodell híve vagyok, ahol a férfié az utolsó szó és a Norad által vázolt típussal nem pendülnék egy húron, veszekedés lenne belőle. Az meg nem jó. Mindenkinek megvan a maga típusa, még a kérdésben felvázolt férfiak között is. Nincs egyetlen "na ez mindenkinek kéne" típus sem, szerintem.
2014. jan. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!