Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tudnak azok a nők, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnak azok a nők, akik képesek meghódítani az ilyen férfiakat?

Figyelt kérdés

Biztos ti is ismeritek azt a férfi típust, aki jól néz ki, emellett persze nagyon jó fej is, de egyáltalán nem az a bunkó, menőzős típus, hanem igazi férfi... de senki mellett se akar megállapodni, annak ellenére (vagy pont azért :D), mert a legtöbb nő odáig van érte.

Aztán egyszercsak jön egy lány, akiért meg oda lesznek teljesen és mindenki előtt felvállalt barátnő lesz belőle.

Mi kell ehhez szerintetek? Mert ahogy látom magam körül, ezek még nem is azok az igazi bombanők..


2014. jan. 18. 14:11
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
En a Norad altal felvazolt tipus vagyok, de ha olyan pasit talalnek, hajlando lennek kompromisszumokra. Szoval azert annyira nem szelsösegesek ezek a nök se. :)
2014. jan. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
58%

"Én a klasszikus családmodell híve vagyok, ahol a férfié az utolsó szó"

Neked inkább egy bólogató kutya kell nem társ. Persze van ilyen nő is akit kielégít az ha kielégítheti a férfi igényeit.

Értelmesebb nője az ilyentől mint Te sürgősen tovább áll.


Én a fent említett példára válaszoltam, gondolom te sem az a klasszikus alfahím vagy, aki után döglenek a nők.

2014. jan. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
53%
Nincs is jobb, mint egy jó kis gyakoris vita: az érvek száma a nullához konvergál, viszont annál több a személyeskedés!
2014. jan. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

@Norad:


Látom sérti a személyes büszkeségedet, hogy valaki más véleményen mer lenni, mint te. Csak nem magadat írtad le? Ha figyelmesen átolvastad volna a hozzászólásomat, kivetted volna, hogy én nem vagyok az ellen, amit felvázoltál, csak nem kéne olyan nő. Ennyi. :) De látom, teljesen felhúztad magad ezen, legalább is a hozzászólásod alapján. Miért fáj neked, hogy valaki másként képzeli el, mint te?


Ez az "értelmesebb nője" duma abból a sebből vérzik, hogy láttam már a felvázolthoz hasonlót és a végén mindig az jött le, hogy az a típus akarja a férfit játszani. Én meg szeretem megbeszélni a dolgokat, de nem kedvelem, ha azért nem halad valami előre vagy hátra, mert valaki mindig visszavág. Nem bólogató kutya kell, ahogy jellemezted, hanem >értelmes nő<, aki nem játszik folyton férfit. Az általad vázolt típus viszont >büszke< (többnyire és a válaszodból is ez jön le), "a saját lábán áll", ami azt is jelenti, hogy nem bízik bennem annyira, hogy rám merjen támaszkodni, ennélfogva a közös bizalom lesz soha igazán mély. Ha meg fél megbízni bennem és rám támaszkodni, vagy tőlem függeni, akkor mit is keresünk egymás mellett végső soron? Nem olyan nő kell, aki kielégíti minden igényem, hanem olyan akivel jól összeillek és megbízunk egymásban és nem veszekedésre pazaroljuk az értékes időt. Bocs, ha ez sérti a női büszkeséged. :)


Ami pedig a kérdésben vázolt férfitípust illeti... sehol nincs megírva, hogy egy olyan férfinak pont az általad vázolt típus tetszik. Persze az is megeshet, de mint írtam... mind-mind mások vagyunk. Sok férfi van, akinek tetszik, ha egy nő nagyon magabiztos, de sok van, akit taszíthat ez.


És nem, nem vagyok az alfahím típus, ami azt illeti, a nők után sem futok. Várok, hogy találjak csak egyet, aki rendes és >értelmes<, nem pedig felfuvalkodott. Mehet a piros kéz. ^_^

2014. jan. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Nem az volt a kérdés hogy mi tetszik hanem hogy MIVEL másabbak mint az előző nők. Én leírtam és ennyi.


Az meg hogy valaki elmondja a véleményét attól nem férfias nő, a lényeg az előadás módján van, de ne menjünk bele mert totál elbeszélünk egymás mellett és ennek semmi értelme.

Az "én vagyok a ffi a háznál és enyém az utolsó szó" az meg magáért beszél. De ha neked erre van igényed hajrá, senki nem fog beleszólni.

2014. jan. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
ui: tudod hogy nő vagyok??
2014. jan. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Nem, csak következtetés. Ha esetleg férfi vagy, hát... igazából nem tesz különbséget. Csak akkor csodálom a reakciót. Mert egy büszke nőt képzeltem el a hsz alapján.


Nem a vélemény leírása volt a gondom, hanem a lekezelő stílus.

2014. jan. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
54%

Igazán sajnálom. Ötössel végeztem a görényképzőn. Nem tehetek róla.


Nem akartalak megbántani.

2014. jan. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

#3-as válasz teljesen rám illik.

Sajnos azt vettem észre, hogy a pasik elég nehezen viselik el, ha van véleményem, főleg ha ki is mondom. Azt meg főleg nehezen, ha ez a vélemény nem egyezik az ő véleményükkel.

A saját élet, barátnők is szintén jó kis vitaforrás, ahogy az önállóság is.

Azt csak halkan tenném hozzá, hogy nálam eddig alapvető volt, hogy nem korlátozom a másikat semmiben, nem ellenőrzöm, nem kutatok a személyes dolgok között (telefon, email...) és az a tulajdonság szintén nem hozott szerencsét.

Valahogy eddig csak olyanokkal hozott össze a sors, akik nem nézték jó szemmel, hogy nem vagyok rászorulva senkire. Kétféle reakció volt: kihoztam belőlük az állatot vagy olyan papucs lett a pasiból, hogy az már inkább mamusz...

Úgyhogy NEM így lehet meghódítani egy igazi férfit. De az is lehet, hogy eddig egyik sem volt igazi férfi :)

2014. jan. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Kedves #19!


Pontosan ezért írtam, hogy sokfélék vagyunk. Van akinek viszont pont az kell, amilyen te is vagy és nem akar "kitartani egy nőt". Ez most nem igazi férfi/papucs/állat kérdés. Nem ettől lesz igazi férfi egy férfi, vagy épp nem. Ez egyszerűen attól függ, milyen természete van, milyen környezetben nevelkedett, milyen behatások érték, mit látott otthon, stb.


Lehet valaki a világ legjobb férfija minden területen, ha viszont olyan nő kell neki, amibe te nem passzolsz bele, akkor nem fogtok kijönni egyszerűen, tehát nem illetek össze. Ez ilyen egyszerű. Okosan kell választani, olyan párt, aki értékeli a tulajdonságaidat és nem teher neki. És biztosan van ilyen is, mert már ezeken az oldalakon is olvastam többször is olyat.


(#10/#14 voltam)

2014. jan. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!