Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Azért könnyebb egy férfinak...

Azért könnyebb egy férfinak ismerkedni, mert ha egy lánynak megtetszik a pasi, akkor nem mehet oda hozzá udvarolni, mert akkor egy nyomulós könnyen kapható r*binek fogják nézni, míg a férfiaknál az természetes, hogy ha odamegy egy lányhoz?

Figyelt kérdés
2013. jún. 11. 14:36
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
A nő is odamehet beszélgetni, az még nem udvarlás. Nem kell végletekben gondolkodni.
2013. jún. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
18%

hát lényegében igen :) mert hiába látok meg egy srácot,aki bejön,az olyan közönséges ha én megyek oda,de egy fiúnak ez a dolga :)

meg amúgy is a fiúnak kell(ene) a lány utána teperni :D

19/L

2013. jún. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
30%

előző vagyok

tegnap pont elkezdtem beszélgetni egy koncerten egy fiúval,erre elkezdett ölelgetni,mert hogy biztos bejön nekem,azért beszélgetünk

2013. jún. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
14:43: Lehet, hogy nem balf*szokkal kéne beszélgetni, de gondolom, nem volt a homlokára írva.
2013. jún. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

14:40


ebből kiindulva, akkor a nő dolga a gyereknevelés, házvezetés, sütés-főzés, és az otthoni tűz őrzése??

2013. jún. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
69%
19/L, utánad tudod ki teperne... :)
2013. jún. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Ezt jól megmondod.
2013. jún. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Ma már nem. Rámosolyog a lány a fiúra, az egyből ugrik. A fiúk nagy része pedig komplexusokkal küzd, mert azt hiszi, egyetlen lánynak sem jó.
2013. jún. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 LeftBehind ***** válasza:
78%
Aha,jó vicc. Ti várjátok a sült galambot,még válogattok is a jelöltek között aztán ha épp nem a mesebeli herceg jön,akire vártok,onnantól minden férfi egy mocskos disznó. Addig nekünk kell próbálkozni,kitálálni hogy mitől éreznétek magatokat jól velünk,közben szórakoztatnunk kell titeket,levezényelni a semmiből egy olyan párbeszédet,amihez ti érdemben se tesztek hozzá semmit és akkor még az se biztos,hogy egyáltalán egy randi lesz belőle. Kis sziveim,nehogy már nektek álljon feljebb,mikor nekünk kell eljátszani a gondolatolvasó udvaribolondot miattatok!
2013. jún. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Először is férfi vagyok!!

És úgy érzem sokkal könnyebb dolgom van , hogy férfi vagyok, mert aki tetszik, valaki, ahhoz odamegyek, de ha lány lennék, akkor nem tudom mit tudnék csinálni

2013. jún. 11. 15:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!