Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vegyek a barátnőmnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a barátnőmnek a 18. születésnapjára?

Figyelt kérdés
És hogyan lehetne megünnepelni? Azt mondta, hogy megünnepelnénk együtt, meg Ő külön a barátaival.. De én egyáltalán nem örülök ennek.. Ti mit gondoltok a helyzetről?
2009. dec. 2. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
sztem vegyél egy üveg bort/konyakot/likőrt. iszogassatok. plüsst is vegyél meg egy csokit. kényeztesd érezze h. ez az ő napja
2009. dec. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát akkor mondd meg neki, hogy nincs kedved kettesben megünnepelni vele a szülinapját, inkább buliznál a haverjaival együtt.. Nem tudom, hogy mi a bajod azzal, hogy ti is megünneplitek külön. Ha leírnád, akkor többet tudnánk segíteni.

Amúgy meg bármit, ami tetszene neki. Könyv, vagy elhívod valahova, aranyos plüss, bármi.

2009. dec. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 General ***** válasza:
Könyvet én nem javaslom. Kivéve persze ha van olyan könyv, amit már régóta próbált megtalálni, de nem sikerült neki. Szerintem valami személyeset vegyél neki, ami neki szól. Valami amire már rég vágyott. Ezt nem árt figyelni még az ilyen ünnepek elött, hogy mit szeretne. És pl. egy között kép bekeretezve tök jó lehet mellé.
2009. dec. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
én annó 18 szál rózsát vettem igaz nem illik párosat de ebbe az esetbe megéri a kivételezést ;) de persze csak akkor ha megérdemli és ha szoros a kapcsolat.. nekem bejött ;) sok sikert 20/F
2009. dec. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
utolsó válaszadó ki kell javítanom téged. 9-es korunkban volt egy olyan tárgy h. viselkedéskultúra és ott azt tanultuk h. 6 szál fölött lehet páros számút adni:)
2009. dec. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!!:)

2. válaszoló: Nekem csak az nem tetszik, hogy külön is meg akarja majd ünnepelni NÉLKÜLEM!!

2009. dec. 2. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!