Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kell kiszívni valaki nyakát?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell kiszívni valaki nyakát?

Figyelt kérdés
Vagyis a helyesebb megfogalmazás : Az miből áll? Úgyértem, mennyi fájdalommal jár, és ott ki kell szívni a vérét a másiknak?

2014. jan. 18. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem kell próbád ki előbb a kezeden, beveszed a szádba a könyök hajlatod és elkezded szívni megtudod.
2014. jan. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
én nem is tudok szopni neki nyákát...
2014. jan. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És mi van ha én undorodok ettől? :P Mármint nem kényszeríthet, de a barátom megkért, hogy a közeljövőben szívjam ki a nyakát. De olyan eltaszítónak tűnik.. Fájdalommal jár? Annak akinek szívják
2014. jan. 18. 21:35
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Oké,hogy most megy a twilight,na de ez azért sok :D
2014. jan. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Semmi köze a twilight-hoz szerintem :P Főleg ha a vérét nem kell kiszívni
2014. jan. 18. 21:37
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Igazából már tiniként is ciki volt..

Van akiét könnyebb van akit erősebben csókolsz nyakon és ott a helye..


Ahogy megcsókolod rászívsz...


Sajnos nekem már sikerült felnőtt fejjel is a párom vállát kiszívnom.. Szex közben nem veszem észre magam néha..sajnos volt h megharaptam úgy h látszódott..

Viszont a helyzetben neki is tetszik, csak kesőbb bosszankodik, úgyh a nyakát tudatosan próbálom kerülni...ciki lenne ha munkában kék foltokkal a nyakán jelenne meg

2014. jan. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
29%
porszívóvaaaa'
2014. jan. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Valószínüleg azért kért meg rá , mert szereti azt az érzést, szóval nem kell izgulnod amiatt, hogy neki fájni fog.


Én például nagyon szeretem. Oké, hogy a folt tényleg egy kis fejtörést okoz, eltakarás szempontjából, de az az érzés, amíg extra-szuper erôsen csókolják a nyakam, nagyon KIRÁLY:) a hideg is kiráz tôle.


Aki kéri, annak meg kell adni, aki pedig nem, azzal kicsit óvatosabban kell bánni.

2014. jan. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!