Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy mikor én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy mikor én próbálom kiszivni a nyakát akkor az nem látszik meg neki aztán? Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
Valaki irja le hogy kell jól!
2008. szept. 21. 09:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne szívogasd a nyakát. Én spec utáltam ha a párom ezt csinálta, azóta le is szokott róla. Nem jó az semmire, és tök ciki úgy végigmenni az utcán, suliba vagy munkába menni, hogy tiszta lila folt a nyaka.
2008. szept. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer poénból jó dolog, de amúgy elég tahóság. És van akinek a bőre elég ellenálló :)
2008. szept. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
sztem ne szívd ki a nyakát....mert lehet h kellemes neki de lehet az is h nem...meg elég ronda látvány :P
2008. szept. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi ugyan ez van velem is,mármint mikor a barátom kiszívja bárhol,mondjuk a nyakamat nem szokta,azt megbeszéltük,hogy ne,mert nagyon látszik,szóval mikor ő kiszív valahol,az nagyon látszik,én meg akár porszívóvá is válhatnék,akkor se látszana semmi neki,mérgemben általában megharapom:)Na jó ezt neked nem kell csinálni,tényleg van akinek nem olyan érzékeny a bőre
2008. szept. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
biztos örül neki, hogy nem látszik
2008. szept. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!