Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek járásnak számít ha már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek járásnak számít ha már volt kézfogás?

Figyelt kérdés

Nekem igen.


Viszont már több olyan emberrel randiztam akik az első, második randin is már megfogták a kezem, de nekem ez olyan kellemetlen volt, túl "intim". Én csak olyannak szeretem megfogni a kezét, akivel már járok is. Nekem hülye a felfogásom vagy más is úgy gondolja, hogy annak fogjuk meg a kezét akivel járunk?


Valamint a köszönésnél szájra pusziról mit gondoltok? Nálam az is azt fejezi ki, hogy az illető felek már járnak. Vélemények?


2014. jan. 19. 00:03
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
És a szájra pusziról mit gondoltok?
2014. jan. 19. 00:37
 22/26 anonim ***** válasza:
Számomra is intim dolog, viszont nem feltétlen szerelmi/ párkapcsolati értelemben. Egy jó barátomnak is simán megfogom a kezét, akár fiú, akár lány. Addig idegesítene a másik fél ilyesfajta próbálkozása, míg nem érzek iránta semmit, tehát minimum kedvelnem kéne. Viszont ha nem adsz jelet valamiképp a szimpátiádról, a partner nem fogja nyeregben érezni magát. A szájrapuszi szerintem tökéletes erre a célra.
2014. jan. 19. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Én is 20 éves vagyok és egyetértek veled. Kicsit csodálkoztam a válaszokon, főleg, hogy páran lehurrogtak. Persze én nem fogom azt mondani, hogy jaj járunk, ha megfogta a kezem, DE én csak olyannak vagyok hajlandó megfogni a kezét (kézen fogva sétálni, gyengébbek kedvéért) akivel már járok, szájra puszi meg főleg. Nekem első, második, vagy tök mindegy hanyadik randi után, nekem ne adjon senki szájra puszit.


Anno mikor a barátommal randiztunk, ő is megfogta az első randi után a kezem, nem vettem el, nem akartam kellemetlen helyzetbe hozni, de nem örültem neki, miután összejöttünk ezt el is mondtam neki :D

2014. jan. 19. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Nekem is kellemetlen volt amikor az első vagy második randin kézen fogva kellett mennünk. Húzódoztam is rendesen mert egyikkel sem akartam összejönni. Nem is lettmásodik randi. Én nem ettől számolom a járást de ilyet csak annak keretében csinálok. Sok hasonLó viszont mintha nem lenne semmilyen határ.
2014. jan. 19. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondoltam, hogy csak olyannak vagyok hajlandó megfogni a kezét akivel már járok is vagy legalábbis nagyon, de nagyon tetszik (de azt sem az első/második randin)! Viszont a fiúk elkerülhetnék a kellemetlenséget ha csak járás alatt fognák meg a lány kezét, az a biztos szerintem! :)
2014. jan. 19. 15:46
 26/26 anonim ***** válasza:

Igen így kellene, csak sokan előreszaladnak :)

Annyiból jó, hogy jelzi a szándékát és nem kell azon törnöm a fejem még a sokadik randin is, hogy vajon mit szeretne, lesz-e ebből bármi vagy sem. Az a bizonytalanság mindennél rosszabb volt. Ott ki is derült, hogy a srác nem akar semmit mert nem érzi a "szikrát". (adtam neki egy öngyújtót és faképnél hagytam :D)

2014. jan. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!