Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kapcsolat elején ölelnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kapcsolat elején ölelnek, csókolnak, amikor már járunk miért nem?

Figyelt kérdés

mi lehet bennem a hiba, mit csinálok rosszul, hogy ezekkel a "szeretetjelekkel" úgy visszaélnek később. tehát tudják, hogy jólesik, hogy várom, pl hogy megfogja a kezem, de a mostani barátom is pl legutóbb rámszólt, hogy ne üljek az ölébe, alvásnál át nem ölelne, de ha én átölelem azt meg oly közömbösséggel reagálja le, szóval nem történik semmi, szóval mintha át sem ölelném.

megcsókolni meg már végképp én kezdeményezni nem merek, de érdekes erre kapcsolat elején szükség sincs.


2014. jan. 19. 10:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Ott rontod el, hogy nem kommunikálsz velük... Próbáld meg megbeszélni ezt a pároddal esetleg. Ha nem megy, akkor szakítás - mert egyértelműen mások az igényeitek.
2014. jan. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

de ezek eleve a kapcsolat elején sincsenek megbeszélve, hogy most megfogod a kezem, most megcsókolsz, stb, jön magától. Félek, hogy témába hozva még annyira nem lenne természetes.

tehát ha elképzelem, hogy pl megbeszéljük, hogy nem csókol meg és ez zavar, legközelebb már szerintem semmi spontán nem lenne benne, szóval ott maradna ez a törés, hogy nincs varázsa.

2014. jan. 19. 11:24
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor nem tudom mit pampogsz, ha még megoldani sem szeretnéd. Keress olyan srácot, akinél ez természetes. Lehet, hogy akikkel eddig együtt voltál olyanok, akik ezt annyira nem igénylik. Viszont ha te soha nem csókolod meg, és soha nem mondod, hogy ez neked így nem jó, akkor mégis honnan kéne kiszülnie bárkinek, hogy téged ez zavar?
2014. jan. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálam a párom balhézik miatta(hogy a hálónkba mást nőt talált ,akit ölelgettem.("szeresd felebarátaid")Mi a baj ezzel?
2014. jan. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

nem értesz.

az elején sem mondok semmit, mégis megcsókolnak.nem is érdekli őket zavar e vagy nem. csak nyomulnak.


ez valami metakommunikációs probléma lesz valahol hogy később nem ezt váltom ki belőlük.

2014. jan. 19. 11:41
 6/9 A kérdező kommentje:
előző kommentem #3-ra válasz
2014. jan. 19. 11:41
 7/9 anonim ***** válasza:
Mert amíg meg kell szerezniük, addig csinálják, aztán mikor meglett a trófea, már nem érdekes.
2014. jan. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszi, erre nem is gondoltam.


de miért lehetek én csupán trófeának minősítve?

2014. jan. 21. 12:41
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem tendencia, csak épp nem találtad még meg azt a férfit, aki nem csupán trófeának tekint. Meg is lehet, hogy túlzottan rágörcsölsz.
2014. jan. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!