Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ment már tönkre amiatt kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ment már tönkre amiatt kapcsolatotok, mert a párotok állandóan az exeit emlegette?

Figyelt kérdés
Előrebocsátom, felnőtt férfiról van szó. Mindent kéretlenül elmond a volt kapcsolatairól, kalandjairól, azt is tudom már lassan, kivel név szerint hol, milyen fűcsomón szexelt. Többször céloztam már neki rá, hogy nem ilyen formában vagyok kíváncsi a múltjára. Mélyebb dolgok megbeszélésétől irtózik, néha belekezd, de csak morzsákat mond, én meg nem szeretném azzal tölteni az életemet, hogy kimozaikozom. Utána következik egy pálfordulat, és kijelenti, hogy ne is próbáljam megérteni. Megnyílni sajnos ezek miatt nem tudtam neki a fél év alatt. Már sosem lesz jobb? Egy ideje nagy nehezen abbahagyta az állandó 'sztorizgatás', de sajnos rengeteg kételyem, frusztrációm származik már ebből. Ha éppen visszautasít valami miatt, csak arra tudok gondolni, hogy azokat a nőket biztos nem utasította vissza stb... Ő körübelül 5%-át ismeri az eddigi életemnek. A múltkor a fejéhez vágtam, hogy őt nem is érdekli a személyem, de ez szerinte nem igaz, ezt csak én látom így. Én láttam benne értékeket, amiért képes voltam megszeretni, mégis úgy érzem, tudattalanul egyfolytában próbál meggyőzni az ellenkezőjéről. Nem akarok kisregény írni, csak kíváncsi vagyok más mit tenne a helyemben. Valóban menthetetlen helyzet? Jobb lenne inkább kilépni, vagy valakinek sikerült hasonlót megoldani, kibogoznia a csomót?

2014. jan. 18. 20:30
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
jav: Többször céloztam már arra, hogy nem ilyen formában vagyok kíváncsi a múltjára.
2014. jan. 18. 20:31
 2/28 anonim ***** válasza:
Nem is értem minek vagytok egymással....Már tegnap is késő lett volna menni.
2014. jan. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Értem. Igazad is van, de én mégis szeretném valahol megérteni a miérteket... Ilyen vagyok. Azért tettem fel a kérdést, hátha tudok hasonló történetekből erőt meríteni.
2014. jan. 18. 20:34
 4/28 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon gáz a helyzet . Mert annyit beszélt már az exeiről ,hogy ahogyan írtad is , frusztrált vagy már ebben a kapcsolatban és ,ha van valami szituáció ,ami neked nem jól esik vagy hasonló , akkor arra gondolsz ,hogy na bezzeg az exével biztos nem csinált ilyet , mondta ezt meg ilyenek , szerintem meg van már ezzel mérgezve ez a kapcsolat .
2014. jan. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Én is egy ideig hallgattam, aztán gondoltam egyet és face to face elmondtam neki, hogy nem szeretnék soha többet hallani róluk, csak ha fontos! Még egyszer bepróbálkozott, kicsit össze is vesztünk és azóta nem hozza fel! Néha az emberek elfeledkeznek magukról és nem tudják, hogy az a másiknak milyen zavaró lehet! De ha leülsz vele erről beszélni, lehet, hogy rájön, hogy valóban kellemetlen ez Neked! :) Adj neki egy kis löketet, mert ha mondod, lehet ő is nevet majd rajta, hogy nem vette eddig észre! :)
2014. jan. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

Minek a miértjét akarod megérteni? Az hogy folyton az exeiről mesél és még azt is tudod melyik fűcsomón dugott, az csak egy dologra világít rá:

hogy egy paraszt. Ennek azt hiszem nem nagyon kell a mélyére mászni és megérteni.

Nincs emögött lelki trauma vagy gyerekkori bántalmazás, egyszerűen hiányzik belőle a jól neveltség. Nem utolsó sorban belegondolsz, a következőnek meg téged fog kikotyogni. Hát én tuti nem adnék neki több alkalmat az élménygyűjtésre.

2014. jan. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

Itt megint a 4-es figyel , nekem nincs sok tapasztalatom ,de mikor valaki az exeiről sztorizgat neked az már régen rossz .


Nekem volt egy hasonló esetem , a pali csak elvolt velem , múlatta az idejét .


Persze minden eset más , és nem is hálás dolog tanácsolni , de nem hiszem hogy neked ez a kapcsolat jót tesz .

2014. jan. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Beszéltem már vele erről, de az az igazság, hogy csak annyit mondott rá, őt eddig nem zavarta az ilyesmi, a voltjaival simán beszélt ilyenekről. Én viszont nem úgy tekintek egy kapcsolatra, hogy annak sztorizgatásokból kellene állnia. Az is előfordult, hogy szerettem volna átélni vele valami közös élményt, és képes volt benyögni, hogy amikor x-y-nal... Nem is értem, hogy ennek ellenére, miért érzem úgy, hogy szeretem.
2014. jan. 18. 20:43
 9/28 A kérdező kommentje:
Ami a legszebb, úgy értelmezi, hogy én féltékeny vagyok az exeire. :) Pedig szó sincs erről. Konkrétan annyit mondott, hogy ő csupán őszinte. Viszont van rengeteg jó oldala is: törődő, gondoskodó stb... De úgy látszik kevés, hogy mindezt kiváltsa...:(
2014. jan. 18. 20:48
 10/28 anonim ***** válasza:
De ha esetleg leülsz vele erről beszélni és nem jutsz vele semmire, vagy megígéri, hogy nem hozza fel és folytatja sokszor, akkor hagyd ott! De inkább próbáld meg vele megbeszélni, mert sokszor ezért mennek tönkre a kapcsolatok, mert csendben csak célozgatunk és a másiknak fogalma sincs róla, hogy van egyáltalán probléma, mert nem veszi a jeleket! Sajnos az ember nem mindig veszi észre magát, de ha leülnek vele megbeszélni, akkor hátha észbe kap, hogy fuuu fordított esetben bizony Neki is rosszul esne! :)Velünk is ez történt és megbeszéltük! :) 4-es voltam! :)
2014. jan. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!