Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ugye, hogy aki a házassága...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Candy Close kérdése:

Ugye, hogy aki a házassága mellett megd*g 2x egy lányt, az többször is megfogja?

Figyelt kérdés
(a szidalmazásokat,baromságokat hanyagoljátok,csak a kérdésre válaszoljatok!)

2012. okt. 22. 17:02
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Hajaj, úgy meghajtja, mint gonosz mostoha a rokkát...
2012. okt. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valószínű, deee AZ is lehet hogy neem. Áhá, lehet hogy utána rájön mekkora egy szemét volt.
2012. okt. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De az a poén,hogyha 1x már megtette,azt már nem fordíthatja vissza,tehát megdughatja a lány még 100x,úgyanannyira bűnös,mintha csak 2x tette volna meg...(kb.)
2012. okt. 22. 17:14
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Aha, azért ezt nem mondanám. Igen nem fordíthatja vissza, és ugyanúgy szemét volt. DE tegyük fel hogy megbánja, stb. és megígéri hogy nem csinálj többet. De aztán ohh hát de már úgyis mind1, mégis csak megcsinálom.


1 is elég, de talán azzal még emberileg nem írja le magát 0-ra, de 100-szor vagy akárhányszor, akkor már szakítson talán, szánalmas senki

2012. okt. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem igaz... várj most az a kérdés hogy mivel már úgyis félrek*rtál kétszer miért ne folytasd? Lássuk be egy megbotlás még nem akkora szemétség mint egy hosszú viszony, szóval nem ugyanaz...


És most ha tudod hogy ezért szidalmazás járna, akkor tudod hogy szemétség...nem értem

2012. okt. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ne zavarjon,hogy én a csaj vagyok,nem a pasi...
2012. okt. 22. 20:59
 7/8 anonim ***** válasza:
aha, és ez min is változtat? Mert egyébként nem zavar. A kérdésre válaszoltam.
2012. okt. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Téged d_ug a nős pasi?(Mert a leirtakból azt is ki lehet következtetni)Ha igen akkor arra nincs szó ,hogy mennyire gáz amit csinálsz.... :/ !!!
2012. nov. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!