Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szerezhetném vissza az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetném vissza az exem?

Figyelt kérdés

Üdv! 14 éves vagyok. A barátom tegnap szakított velem,és nem tudom mit tegyek.

Sajnos sok hibát követtem el mostanság,de ő is,még anno. De mindig megbeszéltük. Mondta tegnap,hogy folytassuk,nem bír nélkülem élni. És akkor a másik pillanatban benyögte hogy már nem bírja ezt tovább,nem megy neki,örökké szeretni fog engem,és a következő tanévben folytathatjuk,amikor ő is oda fog járni,ugyanabba a suliba,ahova én járok. Óriásit csalódtam benne (mint anno) és elmondhatatlanul fájt,úgy sírtam,remegtem. 1 éve szeretjük egymást (legalábbis én nagyon-nagyon szeretem őt). És úgy érzem,hogy nem tudom elfelejteni. Vagyis próbáltam már,de nem ment. Sokszor mondta én vagyok az,akivel leszeretné élni az életet, én vagyok az élete,mindene. Igazán őszintének ismertem meg őt. Most szeretném visszaszerezni őt,mert tényleg képtelen vagyok nélküle élni!

Tudom,hogy 14 éves létemre furcsa,hogy ilyen szerelmes vagyok,de tényleg nagyon fontos,hogy mellém álljatok és tanácsokat adjatok! Nagyon fontos lenne! Köszönöm annak,aki megért! :'(


2014. jan. 19. 13:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze azt nem írtad le, hogy mi volt az oka, hogy szakítottatok. Ha hajlandó rá, akkor próbáljátok megbeszélni a dolgot kettesben vmi nyugis helyen ahol nem tudnak zavarni titeket, és kérd meg, hogy mondja el hogy miért akar(t) véget vetni a kapcsolatnak.
2014. jan. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
14 evesen egyszeruen eretlenek vagytok, ilyen a tiniszerelem. a leheto legrosszabb otlet megprobalni 'visszaszerezni', nem veletlenul lett vege. van egy mondas, miszerint felmelegitve csak a toltottkaposzta jo, fogadd meg.
2014. jan. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

sehogy. felmemelgítve már smemi sem oylan. viszamész hozzá, pár hónapig jó lesz, utánna előjönnek ugyanazok a sz/rságok.

tudom, én is kipróbáltam. nemhittem el senkinek, de télleg ígylett. ha az ember szerelmes nem hallgat másra. utána összeomlik, ha beut a gixer, és ez a más vállán fogja kisírni magát. szóval ahhogy érzed, de ha tanulsz az én, és szerintme még sok másunk hibájából Nem kezded ujra.

2014. jan. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1.válaszoló!

Nem egyszer beszéltük meg a dolgokat! Nem tudom miért,de bármennyire is szeretnénk komolyan viselkedni,mindig szakítás a vége. Gondolkoztam ezen,hogy miért,és azt tűnt fel nekem,hogy ez egy gyerek szerelem! Szóval a mi szerelmünk,az csak tényleg egy gyerek szerelem lenne?

2014. jan. 19. 13:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Biztosan okkal ért véget ez a kapcsolat,szóval szerintem nem kéne erőltetni.Most még iszonyú rossz neked,de idővel megkönnyebbülsz és lenyugszol.Hidd el,ha újra kezditek,ugyanazok a hibák és problémák fognak visszatérni újra és újra.
2014. jan. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hmm! Az lehet! :/ :( De ha egyszer ilyen nehéz nélküle...Lehet,hogy tényleg nincs más választásom!
2014. jan. 19. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!