Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az cink ha barátnőm nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az cink ha barátnőm nem akar rendesen megcsókolni?

Figyelt kérdés
ugy van hogy 2honapja leszünk együtt és még nem volt igazi csók már ő is csinálta meg én is de ahányszor próbálkozom nem engedi

#csóktéma
2014. jan. 19. 16:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok (komolyan kérdezem)?
2014. jan. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
Inkább szólj az óvónéninek, hogy jobban figyeljen rátok, amikor a kint vagytok a homokozóban, mert másképp folyton csókolózni akartok:D
2014. jan. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
17 kettő hónappal vagyok idősebb nála
2014. jan. 19. 16:09
 4/10 anonim ***** válasza:

hm, kérdezd meg tőle, hogy komolyan akar-e veled lenni, vagy csak azért van veled, mert menő?/hogy legyen valakije ?

az ilyen korú lányok gyakran arra mennek, hogy legyen valakijük, mindegy ki, csak legyen, és ha talál jobban váltja!

2014. jan. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ezer meg ezer nálam jobb pasi veszi körül még is én kellek neki nem lehet hogy csak félős?
2014. jan. 20. 21:27
 6/10 anonim ***** válasza:
vidd el olyan helyre ahol nem látja senki, de a legegyszerűbb dolog, ha kettesben pl lakásban megkérdezed tőle nyíltan!
2014. jan. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
kérdeztem már tőle de nem válasszolt rá
2014. jan. 21. 15:40
 8/10 anonim ***** válasza:

hát vagy fél testi kontaktust létesíteni veled, ezesetben tedd azt, hogy ha ölelkeztek általában, akkor ezt hagyd abba, játszd a sértődöttet egy icipicit, de ne vidd túlzásbam csak légy halgatag, ne közeledj felé, csak pl állj meg tőle fél méterre!

ha meg ölelkezni se szoktatok akkor gondolkodj el rajta, hogy ha fél tőled mit tehettél (vagy ha ne tettél semmit akkor ez egy fontos téma, amit meg kell beszélnetek)

egy kapcsolatnak ezek az alapjai, ha nem tudtok beszélni és érintkezni akkor ez egy bukott ügy!

2014. jan. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
ölelkezünk meg minden de nyelvesezni nem akar és nem tom hogy ez minek a jele talán annak hogy nem akar komolyabb kapcsit vagy annak hogy még nem készült fel rá lelkileg a megsértődést meg nem szeretném eljátszani mert már csináltam és akkor ő is bedurcázott
2014. jan. 21. 18:10
 10/10 anonim ***** válasza:

hm,

nehéz dolog, keresd a következő jeleket:

-a szemedbe néz, mikor beszéltek?esetleg csak rád néz, vagy másfele?

-szokott saját magától témát felhozni, ha beszélgettek?

-végighallgat, ha mondasz valamit?

-szokott kedveskedni?

illetve, mit tesz/mond, mikor meg akarod csókolni?

ha megkérdezed előtte, az nem jó!Váratlanul tedd, ha eddíg nem így próbáltad, hátha a 'pillanat'ot várja :)

2014. jan. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!