Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy megfojt a szeretetével?

Figyelt kérdés

Szeretem a barátnőmet, néha hiányzik is de túlságosan ragaszkodó. Nélkülem semmit nem csinál, nélkülem sehova se megy.

Azt akarná, hogy péntek délutántól vasárnap estig együtt legyünk. Nem akarja megérteni, hogy nekem kell néha szabadság is.

Ma is pl szívesen vagyok itthon, filmet néztem, maketteztem. Tök jól elvoltam. Péntek-szombat vele voltam, nála aludtam de már jó egy kis egyedüllét.

Nem bírta ki és délután rámírt facebook-on pedig délelőtt 11-kor beszéltünk. Jól érzem, hogy megfojt a túlzott szeretetével? Mit lehetne ezzel kezdeni?

22F (22L a lány)


2014. jan. 19. 19:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Neki nincsenek barátai, nincs hobbija?
2014. jan. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nagyon szeretigényes a csaj,én is hasonló kaliber vagyok.Nekem az segített,hogy néha elmentem vásárolni,nézelődni,barátnőimhez,megcsináltam mindent,amivel elmaradtam házimunka terén,pihentem.Tudatosítottam magamban,hogy néha igenis jó egyedül,igényli az emberi lélek.Folyamatosan egymáson csüngeni nem egészséges,erre én is rájöttem szép lassan.Talán a barátnődnek segítene,ha mindezt normális hangnemben elmagyaráznád neki.
2014. jan. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz ezen változtatni, mert ez egy személyiségvonás, ilyen a kötődési mintázata. Tényleg próbáld meg türelmesen elmagyarázni neki, tisztázzátok a kereteket. Érezze, hogy attól még szereted, fontos, de külön-külön is el kell boldogulnotok, nem csak együtt.
2014. jan. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!