Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fél éve vagyunk együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél éve vagyunk együtt a barátommal. Osztálytársak vagyunk, így minden nap együtt vagyunk. Nem tudom, hogy szeretem-e. Úgy érzem megfojt a szeretetével. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
De e mellet még a délutánt és a hétvégéket is együtt töltjük. Néha kicsit olyan mintha már sok lenne belőle, nem tud hiányozni és oylan mindennapivá vált Ő mindig velem akar lenni de nekem kéne egy kis magány mit tudok ilyenkor tenni?
2008. okt. 10. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki!

Ahhoz hogy valakire vágyjunk, illetve hiányozzon, el kell tőle szakadni.

2008. okt. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan! Beszéld meg Vele, hogy attól, h jártok, nem kell sülve-főve együtt lenni. Meg lehet azt is oldani, hogy a suliban ülj a barátnőd mellé, a barátod meg a haverja mellé. Szünetben legyél többet a barátnőiddel /de ezzel nem azt mondom, h a suliban hanyagold a barátodat, mert persze akkor egyből azt gondolná, h ráuntál, nem akarsz többet vele lenni.. blablabla/. Délután ne találkozzatok minden nap, hétvégén is menj fel a barátnőiddel, ő a haverjaival és max majd az este végén találkozzatok. Meg ilyenek... Szerintem meg lehet oldani. Csak vigyázz ne úgy adagold be Neki, mintha ráuntál volna, vagy már nem szereted, mondd neki nyugodtan, h szereted, csak kell egy kis teret adnotok egymásnak. Ha szeret megérti, és ő is könnyebben áll majd a dolgokhoz. sok sikert!
2008. okt. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is így éreztem amikor összejöttnk a párommal.Sajna én engedtem neki addíg amíg egyszer végleg kiakadtam.Az lett a vége, hogy nem értette mi bajom lett hirtelen.Nagyon csúnyán és sokszor veszekedtünk emiatt.Azt gondolta, h már nem szeretem,van valakim stb.Megértettem vele ,h szükségem van egy kis magánéletre.De ezt tényleg az elején kellett volna tisztáznom vele,sok vitát megelőzhettem volna.
2008. okt. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ugyanezt mond el neki is és beszélgessetek el erről,nem muszály emiatt szakitanotok csak ne talalkozzatok olyan sokat jot fog tenni...
2008. okt. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat megbezsélem vele. Csak az a baj h olyan mintha hogy ő talán nem tud annyi mindenkivel együtt lenni, ezért szeretne mindig velem lenni
2008. okt. 10. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!