Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kéne félnem?

Figyelt kérdés
Van egy csaj aki tettszik nekem és szeretnék odamenni hozzá ismerkedni mert még nem szóltunk egymáshoz nem is nézünk egymásra a folyóson de én meg szeretném ismerni és ha lehet többet mint barátság de attól félek hogy mindenki fülébe jut mert igazából sok fiú kering körülötte nem kéne ettől félnem?Komoly válaszokat lécci :))

2014. jan. 19. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Mitől kéne félned? :) De nézd is, úgy, hogy vegye észre, utána Menj oda hozzá. Nem értem mi a gond :D
2014. jan. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kezdésnek odaköszönhetnél neki kedvesen.
2014. jan. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha így állsz hozzá, akkor hagyd. Sokkal több magabiztosság kell, mint ami a kérdésedből sugárzik.
2014. jan. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha akarom sok önbizalmam van és minden ismerősöm véleménye alapján tényleg nincs mitől :)
2014. jan. 19. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!