Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek félnem kéne ettől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek félnem kéne ettől a lánytól? Bezavarhat megint a kapcsolatomba?

Figyelt kérdés

Egy évvel ezelőtt a barátommal a kapcsolatunkban voltak problémáink és sajnos ő ezt úgy gondolta megoldani, hogy lefeküdt egy lánnyal, aki a baráti körében volt. Rögtön bevallotta és megbánta tettét, próbáltam is neki megbocsátani (elég nehézz volt). Mostanra úgy tűnik, minden rendben ám észrevettem, hogy ezzel a lánnyal továbbra is találkozgat és ráadásul eltitkolja előlem. Minden alkalom, mikor megtudom, olyan, mintha egy kést szúrnának a szívembe. Elvileg nem fekszenek le egymással, "csak" egy szórakozóhelyen élvezik egymás társaságát... szerintem túlzottan is. A barátom szeret engem, de ezeket hallva nem tudom elhinni. Annyira fáj.

Szebb a lány, mint én, viccesebb is. De közben a párom elvileg velem akarja leélni az életét, már az eljegyzésről is volt szó... mégis a csajjal tölti több estéjét:( (Nyilvános fórumokon is flörtölget vele az a cafka)

Miért?

Ennyire bejön neki, hogy tetszik a lánynak?

A barátommal ezt nem lehet megbeszélni normálisan, mert nem tudja kezelni a konfliktusokat, azonnal hazudni kezdene nehogy engem szomorúnak lássom.

Mi a megoldás? Szakítani nem akarok. Ahhoz túlzottan szép az, amikor együtt vagyunk és ahogy velem bánik.

Lehet, nem is kéne aggódnom?

Összezavarodtam.


2010. jún. 27. 15:17
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem igen=(beszéljétek meg hogy téged ez zavar ha tényleg szeret akkor megérti és nem lesz együtt a csajjal,de viszont ha továbbra is találkozik vele meg jól el vannak hagyd ott a barátod,mert csak magadnak lesz rossz!
2010. jún. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Eleve azzal a feltétellel kellett volna megbocsátani neki, h nem tartja a kapcsolatot azzal a lánnyal, szerintem ez a legkevesebb amit megtehet, ha nem akar téged újra megbántani. Érthető, hogy egy baráti körbe tartoznak és néha összefutnak, de az nem természetes dolog, hogy több időt tölt vele, mint veled. Téged miért nem visz magával szórakozni? Szerintem a csajnak nagyon is bejön a barátod, aki élvezi ezt a helyzetet, a hiúságának biztos jót tesz. De akkor lennél könnyebb helyzetben, ha csak a testi vonzalomról lenne szó, megkapta, kész...ennyi. De ha ilyen sok időt töltenek együtt, és ennyire nem tud meglenni az ő társasága nélkül, emellett még hazudozik is, ez nem túl biztató. Meg kell vele beszélned mindenképpen, hogy te megbocsátottál neki, az a minimum hogy tiszteletben tartja, hogy kapott tőled egy esélyt, megéri neki ennek a lánynak a társasága, és kockáztatja miatta a kapcsolatotokat?
2010. jún. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem hagynod kéne az egészet. Lehet, hogy ő megszerette a csajt és akkor már régen rossz. Gondolom milyen rossz lehet, de nem hagyd, hogy lelkileg kicsináljon. Irhatnál többet a kettejük dolgairól, meg arról, hogy te és a párod, hogy jöttök ki. Azután jobb tanácsokat kapnál! (bővebbet)
2010. jún. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!