Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még olyan pár aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan pár aki nem írja ki facebookon, hogy kapcsolatban van?

Figyelt kérdés

Párommal nekünk nincs ki írva, már beszéltük,h úgy mond nem ettől lesz tartós a kapcsolat. Csak néha így nézem, s szinte mindenki kiírja. Érdekelne, hogy nektek ki van-e írva.

Kort is kérek. :)



2014. jan. 20. 10:37
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
Nincs kiírva 16/l 17/f
2014. jan. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%

Nincs...


16/l

2014. jan. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
100%
Az van kiirva, hogy kapcsolatban, de egyébként nem jelöltem meg hogy kiről van szó
2014. jan. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%

Mi sem raktuk ki és nem is tervezzük :)

17/l

22/f

2014. jan. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:

Értem, köszi :)

Mi mondjuk 22l, 27 F, de le van tiltva a kapcsolati állapotunk. :)

Baráti kört, családot meg már ismerjük, szoktam kapni ebéd, vacsi meghívásokat is :)

2014. jan. 20. 10:59
 6/39 anonim ***** válasza:
100%

nekünk sincs ki írva, nem tartom relevánsnak, meg ez magánügy

27N 33F

2014. jan. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ki van írva, de csak az ismerősök látják, nem mindenki. Ott van az is, kivel vagyunk párkapcsolatban. Mi sem azért tettük ki nyilván, hogy majd ettől lesz erősebb a kapcsolat, de számomra fontos, hogy mások lássák, hogy foglalt vagyok, ne akarjanak nyomulni, valamint büszke vagyok arra, ki a párom.

De pl. nem írogatunk egymásnak mindenki előtt nyálas szövegeket, az ilyen párkapcsolatoktól falra mászom.

20 évesek vagyunk

2014. jan. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk ki van írva, de nem 2 perce vagyunk együtt, hogy másnap levegyük:D


Házasok vagyunk 2 éve.


Amikor regisztráltunk, hogy ne telefonálgatni kelljen a haveroknak, hanem ott tartsuk a kapcsolatot velük,(mert iwiwről eltűnt mindenki) akkor már jegyesek voltunk, és az esküvőnket szerveztük, együtt éltünk.


De kiírjuk, mert miért ne? Nincs szégyellni valónk.


De az egyébként nagyon gáz, amikor tizenéves csitrik havonta átállítgatják, mert annyira komolytalanok a kapcsolataik.


27/N

2014. jan. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%

sztem egy komoly kapcsolatot igenis ki kell írni, lássák h foglaltok vagytok... nekem az ha vki nem írja ki kicsit felhívás arra h szabad vagyok, gyertek és flörtöljetek velem nyugodtan :S legalább annyi legyen kint h kapcsolatban.. szingliként volt h ezt már jól megszívtam :) nem azt mondom h ettől lesz tartós, csak mégis jelzi a külvilágnak hogy foglalt vagy :)

21L

2014. jan. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
92%

Ki van írva, de amúgy is -né-re végződik a nevem, úgyhogy mindenképpen egyértelmű.

Amíg nem voltunk házasok is ki volt téve, így legalább nem kerestek olyanok, akik a Facebook-on akarnak ismerkedni.

35/N

2014. jan. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!