Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok egy ilyen SMS-hez? Nem túl nyálas?

Figyelt kérdés
Lassan ébredezek fel minden reggel, és a helyre nézek, ahol feküdni szoktál. Most még üres, hideg, de nemsokára megint itt leszel, és az a nap, mikor ha felkelek a te mosolyod tekint vissza rám.

2014. jan. 20. 11:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon gagyi, ilyen dolgokat meg lehetne fogalmazni értelmesen, saját szavakkal is, az sokkal értékelhetőbb lenne...
2014. jan. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Most még üres, hideg, de nemsokára megint itt leszel, és az a nap, mikor ha felkelek a te mosolyod tekint vissza rám."

Tökéletesen értelmetlen!

Most még üres, és hideg, de nem sokára itt leszel. Eddig OK. De innentől káosz.

És aznap, ha felkelek a te mosolyod tekint vissza rám.

Így már OK lenne.

2014. jan. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen.. Látom, hogy elrontottam.. Nem direkt volt.


Lassan ébredezek fel minden reggel, és a helyre nézek, ahol feküdni szoktál. Most még üres, hideg, de nemsokára megint itt leszel, és várom azt a napot, mikor ha felkelek a te mosolyod tekint vissza rám.

2014. jan. 20. 11:22
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
ugy nagyon oszinten, ha ezen napokig kell gondolkoznod es segitseget kell kerned, hogy 'jol' megird, akkor ez sok minden, csak nem a te sajat erzeseid. reszemrol nyalas omlenges, a leheto leg-mesterkeltebb megfogalmazassal.
2014. jan. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 20 éves lány vagyok, nagyon szeretem a romantikát, líraiságot, verseket, stb., de ez a duma engem negatív értelemben ejtene zavarba. Sokkal jobban esne egy "Most ébredtem, és olyan szomorú vagyok, hogy nem vagy itt mellettem... hiányzik, hogy a mosolyod legyen az első dolog, amit meglátok reggel!" jellegű sms....
2014. jan. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha egy nagyon érzelgős lánynak írod, mint fiú, akkor talán...


Ha nő vagy, és férfinak írod, akkor csak nyíltan:


"Rossz minden reggel egyedül ébredni, alig várom, hogy újra a karjaidban legyek"

2014. jan. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!