Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Szerintetek hol és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek hol és hogyan találhatnék ilyen kapcsolatot, partnert?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy olyan kapcsolatot (lehet barátság extrákkal, és párkapcsolat is, csak mert nem teljesen fedi az átlag fogalmakat, amit szeretnék), amiben sok orális kényeztetést, masszázst nyújthatnék a lánynak, és nem kérnék érte viszonzást, csak a lány társaságát. Elég sok foglalkozni akarás, kényeztetni vágyás, ilyen formájú szeretet szorult belém, amit nagyon jó lenne kiélnem, és azt remélem, hogy annak sem lenne nagyon kellemetlen, akin kiélhetném. Tudom, hogy nőként nem rajongtok a testi kapcsolatért, vagy akivel már igen, ott kevésbé az egyoldalúságért, mint inkább a kölcsönösségért, de azért remélem, hogy létezik kivétel, létezik az ellentétem nőben, akivel kiegészítjük egymást.


Nem azért írom a kérdést, hogy innen keressek jelentkezőket. Nem lenne rossz perzse, ha megspórolhatnám a keresést, ami még előttem áll, és hirtelen akadna is jelölt, de igazából a véleményetekre lennék kíváncsi erről az egészről. El tudjátok-e képzelni magatokat ilyen kapcsolatban? Szerintetek hol-hogyan találhatok ilyet? Mit tanácsolnátok, szerintetek mi módon lehetne sikeres az ilyen irányú keresésem?


Talán tisztázásra szorul, hogy nem egy szexkapcsolatról beszélek, hanem egy olyanról, amiben összeköt bennünket valamilyen érzelem, legyen az barátság, vagy akár ennél is több, de legalább barátság. Elsősorban megismerni szeretném az illetőt, és ha mindkettőnknek szimpatikus a másik, és a körülmények és minden egyéb is megfelelő, akkor tovább lépni, és a társaságom mellett tettlegesen is kényeztetném. Nem azonnal, de még csak nem is elsietve, a lány igényeit, tempóját szem előtt tartva, és egy nőközpontú kapcsolatot felépítve a végén, amiben elsősorban a női igények a fontosak. Elég hülyén hangzik, tudom, de ezt keresem, és nem sok ötletem van, hogyan válthatnám valóra.


Ha az a tippetek, hogy biztos csúnya vagyok, vagy ilyesmi, és ezt szeretném kompenzálni egy ilyennel, mert másképpen nem találok párt, akkor ez tévedés. Nem vagyok tökéletes megjelenésű, de ronda sem. Nem vagyok szegény, lecsúszott, van lakásom, van elég jó állásom, van diplomám. Lehet, hogy valamit kompenzálni akarok, de ez esetben nem ilyen nyilvánvaló dolgot. Viszont nem ez a lényeg, nem az okát szeretném megkeresni, és megszüntetni, hanem elsősorban megtalálni a hozzám illő lányt, akivel illünk egymáshoz.



2014. jan. 15. 15:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
miért baj, ha a lány viszonozná?
2014. jan. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Igazából nem baj. De azt szeretném, ha én adhatnék sokkal-sokkal többet ilyen téren. Az oka valahol mindegy is, és nem is tudom egészen pontosan megmondani. Számomra nagyon sokat jelentene, ha lehetne egy olyan kapcsolatom, amiben én adhatnék többet ilyen téren, és ha ez értékes lenne a partnerem számára, akkor ő ezt más téren persze viszonozhatná, de ami egy kicsit engem taszít, az a szemet szemért elv. (Ha csúnyán akarnék fogalmazni: a "leszo.plak ha kiny.alsz" megközelítés.) Szívesebben kapnám vissza ezt kedvességben, odafigyelésben, stb. De nem jelenti ez azt sem, hogy én csak ilyen téren adnék sokat! Jaj, de bonyolult vagyok, én is megijedek már magamtól!
2014. jan. 15. 15:32
 3/18 anonim válasza:
te mmost lány vagy?
2014. jan. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
Nem akarlak elkeseriteni,de ez csak úgy fog müködni ha müködik a kémia azzal a másik lánnyal vagy bármelykel,máskülönben itt Encylopédiákat irhatnál a benned rejló végtelen lehetőségekröl és odaadásról,semmit nem érne,ha nincs meg a kémia..És ha megvan a kémia elhiheted hogy a lány is tenné a dolgát,hiába is tiltakoznál ellene hogy nem kell viszonzás..
2014. jan. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem vagyok lány, bocs ha írtam valami olyasmit, amiből ezt következtetted ki! Vagyis bocs, hogy nem írtam le egyértelműen!
2014. jan. 15. 15:50
 6/18 anonim válasza:
pasikba nem gondokodtál még?
2014. jan. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nem, a nőket szeretem. Ez biztos, és végleges.
2014. jan. 15. 16:08
 8/18 anonim válasza:
Megkerdezhetem, hogy hany eves vagy?
2014. jan. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Megkérdezheted.

35

2014. jan. 15. 16:33
 10/18 anonim ***** válasza:

Nekem így elsőre elkeseredettnek és legyőzöttnek tűnsz. De semmiképpen sem férfiasnak... talán nem kell mondanom, hogy a nők számára ez nem vonzó.


A helyedben valami elvont hippi/zöld/világbékés/hitgyülis közegben keresgélnék, a többiek ezt a fajta... "viselkedést" szerintem iszonyatosan furcsának és taszítónak találnák. Olyan meg gondolom nem kell, aki csak a pénzed miatt van veled.

2014. jan. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!