Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Áprilisban 2éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Áprilisban 2éve leszek együtt a barátnőmmel! Sajnos már jópár hónapja viszont elég kőkemény dolgok történtek.

Figyelt kérdés

Ismerősök elmondása alapján már rég kikellett volna dobnom Az ő ismerösei elmondása alapján már rég neki kellett volna ezt tennie.Már kb azon veszik velem össze hogy mért nem kék cipőfüzö van a cipömben. Annyira durvan megharakszik icipici dolgokra mintha kb megcsaltam volna 500masik növel.1-2honapja azon vagyunk h milegyen de ő nemtudja enmeg nemfogok tenni semmit mert ahoz tulsagosan is szeretem de bekell latni hogy eröltetni nemjó mert idáig fajul a kapcsolat hogy már 1pici veszekedés után is a régi dolgokat emlegeti fel és sorolja a hibáimat 10mondaton keresztül (mindegyik mondat más hiba) Most a Twoo miatt veszett össze velem elégdurván..rákerült a tabletemre és én nemtudtam miez persze megnéztem felregisztáltam a facebook fiókommal és mikor belépett adatokat akarta hogy adjak meg én csak továbléptettem nem nyomtam semmire rá és miközben regisztráltam kérdeztem őt hogy miez mert mellettem ült és mondta hogy társkereső na én töröltem is a programot csak a felhasználót elfelejtettem törölni és persze ő megnézte késöbb és kivolt rakva hogy egyedülálló..mert én nem állítottam semmit rajta és ő természetesen azt gondolja hogy én direkt állítottam oda és nemhiszi el semmiképp hogy ez nem így volt..hiszti..

Mit tegyek?!...


2014. jan. 20. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek jobb, ha nem éritek meg együtt a kétéves évfordulót.
2014. jan. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
58%

nálunk ugyan ez volt, minden baj volt, még az is hogy levegőt veszek..

pár hónap és a lehető legundorítóbban váltunk el egymástól, 5 év után.

2014. jan. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nézd meg hogy nem -e kell kicserélni az elemeket a vibratorába .....
2014. jan. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!