Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tapasztaltatok, mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tapasztaltatok, mennyi idő kell szakítás után? 2,5 évig voltam együtt az első nagy szerelmemmel. Kiderül, hogy többször megcsalt az egyik barátnőmmel.

Figyelt kérdés
Mennyi időt adjak magamnak? Mennyi ideig normális szomorkodni egy párkapcsolat után? Nem szeretném túlzásba vinni, de túl hamar bele se akarok ugrani egy újabb kapcsolatba.
2013. dec. 11. 12:06
 1/10 anonim ***** válasza:
várj egy évet és meglátod.
2013. dec. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Zakathol ***** válasza:
Mindenkinél más ez az idő. Érezni fogod, ha már kész vagy egy új kapcsolatra. Nincs se képlet, se átlag, se semmi ami alapján ezt be lehetne határolni. Függ a kapcsolatotoktól, a szakítástól, a személyiségedtől/lelki erődtől stb...
2013. dec. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. De másoknál kb. mennyi idő volt?
2013. dec. 11. 12:18
 4/10 anonim ***** válasza:
mindig minimum fele annyi mint amennyi ideig a kapcsolat tartott. én ezt a szabályt követem. általában beválik.
2013. dec. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nálam konkrétan olyan 3-3,5 óráig tartott!

Komolyan! Simán továbbléptem.

2013. dec. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát amikor nekem a másfél éves kapcsolatom véget ért olyan 3 hónap kellett,hogy teljesen túl legyek rajta.
2013. dec. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

3 éves kapcsolatom volt, kb fél évbe telt, mire azt mondtam, akkor újra nyitott leszek.

De egy barátnőm a 2-3 hónapos kapcsolata után 1 évig gyászolt, tehát ez egyénfüggő.

2013. dec. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem 3 eves kapcsolatomnak lett vege augusztus elejen, szeptember kozepen pedig egyutt voltam a jelenlegi baratommal. Szerintem azon is mulik, hogy milyen volt elotte a kapcsolat. A mienk borzaszto volt, en meg probaltam volna megmenteni, o mar nem, es vegul o szakitott velem. Utana kiderult, hogy megcsalt, teljesen lejaratta magat elottem, igy felgyorsitotta a folyamatot.
2013. dec. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Zakathol ***** válasza:
#4: Nyilván ha pár hónapos kapcsolataid vannak, akkor ez megoldható, de azért ne mondd azt, hogy mondjuk egy 5-8 éves kapcsolat után 3-4 évig nem jönnél össze senkivel :D
2013. dec. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
2 év 4napott voltam a volt párommal együtt,többször megcsalt és mikor megtudtam ezeket akkor én is megcsaltam után ott hagytam :D És rá 2hónap 14napra összejöttem egy valódi férfival,ha ránéz egy másik nőre akkor azt mondja hogy kicsim ez a nyomodba se érhet :D De amúgy meg már aznap túl voltam rajta mikor szakítottam vele :D Mindenkinél másképp zajlik le :D
2014. jan. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!