Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezeljem a barátom túlzott önbizalmát?

Figyelt kérdés
Több, mint egy éve vagyunk kapcsolatban, nagyon jó kapcsolatban. De idegesít a barátomban, hogy óriási az önbizalma, olyan érzésem van sokszor, hogy ő aztán nem tart attól, hogy elveszíthet, tisztában van vele, mennyire szeretem, és ő ezzel visszaél. Nyeregben érzi magát, pl. múltkor egy társaságban összekaptunk, és majdnem otthagyott. Vagy pl. tegnap megkérdezte tőlem, nem is tudja mit csinálnék, ha ő elhagyna. Pedig nem alázkodom meg soha, a véleményemet mindig kimondom. Mit csináljak, hogy visszavegyen? Vagy ez csak egy férfi-álca?
2014. jan. 20. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:
... És kedves gyermekek, így lett egy önbizalommal és tervekkel teli emberből egy önbizalomhiányos, félénk személy.
2014. jan. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezt most nem értem...
2014. jan. 20. 22:25
 3/7 Moszuke ***** válasza:

ilyen mondani taplóság nem önbizalom kérdése.

az ilyen ember azzal szerez önbizalmat ha másoktól veszi azt el azzal, hogy megalázza őket.

te meg hagyod magad. ennyi

mit csinálj? ne hagyd magad. gondolkozz el ezen, hogy ezt te megérdemled? ha nem akkor állj ki magadért és ha nem változik akkor tipli.

2014. jan. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Na, pont az ilyenek miatt nem mernek majd a pasik kezdeményezni. Gratulálok neked is...
2014. jan. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem értem, h mit kérdezett tőled? h nem tudja h VELED mi lenne, ha ő elhagyna? mondd neki, h ezt bízza rád, mert te biza elvagy magad is. beszéljétek meg, ha bánt vmi.
2014. jan. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hármassal egyetértek.

Nem tudom mit mondanék neki, mert nem leszek ilyen helyzetben soha. Nekem olyan pasim van, aki tisztel.

Már ne is haragudj, de hogy a fenébe lennétek már nagyon jó kapcsolatban????

2014. jan. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam már amíg együtt voltam a lánnyal. Ő ezt hozta ki belőlem és tudtam, hogy nem jó ez így de nemtudtam mit kezdeni ezzel a dologgal azon kívül hogy amikor épp a földön jártam elmondtam neki hogy nagyon szeretem és sose hagynám el, annak ellenére hogy sokszor ilyen hülyén viselkedek. A vicc hogy ezt komolyan is gondoltam, de a leányzó nem tudta tovább tolerálni(amit egyébként meg is értek).

Szóval elképzelhető, hogy te is ugyanolyan fontos vagy neki csak 'én vagyok a helyi b*sszájba gyerek'-et jászik.

Kezelni engem nagyon nem lehetett. Ha szakítással fenyegetett az kb 1 hétig helyrehozta de utána minden előről. Sokmindent próbált de semmi.

De ez én vagyok.. Kívánom, hogy a pasid ne legyen ilyen sötét mint én voltam :)

2014. jan. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!