Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ronda lány vagyok, túl jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda lány vagyok, túl jó pasim van, hogy kezeljem?

Figyelt kérdés

Folyamatosan feszült vagyok mióta együtt vagyunk és mindenkire féltékeny. Nyilván szeret, különben nem lenne velem, de van szeme és látja, hogy enyhén szólva nem vagyok egy álomnő és nem illünk. Ő külsőleg és belsőleg is nagyon vonzó, ami rólam nem mondható el. Néha azt érzem, nagy hiba volt belemenni ebbe a kapcsolatba és szinte várom, hogy mikor áll elő azzal, hogy kevés vagyok hozzá és legyen vége.

(Ezeket persze nem teszem szóvá, ezzel nem akarom elrontani a dolgot, még mielőtt megkapnám, hogy azért fog dobni mert hisztis vagyok. Továbbá nem vagyok önbizalomhiányos, többen is megmondták, hogy nem fogom tudni megtartani és érthetetlen, miért van velem.)


2013. okt. 20. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A szépről álmodozol,és ha megvan akkor meg az a baj?

Női logika.

2013. okt. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én pasi vagyok de én is voltam egy ilyen kapcsolatban, a helyzet ugyan ez volt csak a leányzó szóvá is tette, sőt piszkált is, hogy miért vagyok vele biztos csak hülyítem stb. Aztán szerencsére abbahagyta. Az ismerőseim is mondták, hogy nem értik miért egy ilyen lánynál ragadtam le mikor sokkal jobb nőm is lehetne..

Figyelj van olyan hogy egy pasi meglát valami olyasmit egy lányban amit senki más nem lát sőt ő sem tudja megmondani mi az de teljesen magával ragadja és kész.. semmi más nem érdekli. Az én barátnőm sem volt egy 10 pontos nő és személyiségileg sem volt a toppon de nem tudott érdekelni, valamiért nagyon odavoltam érte és minden kis hibája ismertetőjegy lett és a hibáit is szerettem mert attól volt ő az aki.

Sajnos már nem vagyunk együtt de ez semmiféle összefüggésben nincs a fentiekkel.

Úgyhogy ne félj, előfordul az ilyesmi vigyázz rá és nem lesz semmi gond :)

2013. okt. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszönöm:) Kicsit megnyugtattál:D
2013. okt. 20. 19:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is tetszem sok lánynak és a barátnőm nem egy sokak által iszonyú top csajnak tartott lány volt. De nekem ő az volt, biztos ízlés ficamos vagyok :D (lehet, hogy a te barátod is :), fogd fel így sztem) Végül ő dobott kit, mert akadt egy jobb srác.
2013. okt. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
na mutass egy közös képet privibe!!!!
2013. okt. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!