Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg létezik igaz szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg létezik igaz szerelem?

Figyelt kérdés
Úgy értem valóban létezik annyira erős kötödés és vonzódás hogy a két fél kölcsönösen képes egymásért mindent feladni hogy tiszta szívből szeressék egymást egy életre?Mára már teljesen kiábrándult vagy nem hisz ebben senki? L
2014. jan. 21. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:

1) igen

2) az igaz szerelem többek között onnan ismerszik meg h nem feladnod kell magad érte és a másiktól se kérsz ilyet, hanem passzoltok egymáshoz és elfogadjátok egymást úgy, ahogy vagytok. Itt most nem az alkalmazkodás hiányáról beszélek természetesen.

2014. jan. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem létezik!!! mert a mai világban könnyebb eldobni azt ami egy kicsit megromlik, mint kijavítani! sajnos
2014. jan. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, létezik. A legjobb barátom pont rátalált, remélem, rám is ez a sors vár.
2014. jan. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem van, csak én nem érdemlem meg, így nem ér engem is el ez az egész.
2014. jan. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, csak a megfelelő emberekre van szükség hozzá. Az, hogy ha valaki azt hiszi, hogy nem létezik, az csak azt jelzi, hogy ő maga is olyan szegényes lelkivilágú, hogy képtelen lenne rá.
2014. jan. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem létezik, így nem is érdekel.
2014. jan. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A szerelem pusztán illúzió.

Így gondolom jelenleg.

2014. jan. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Létezik 100%-ig.


Csak olyan párt kell találni hozzá akivel összepasszoltok, és nem feladjátok az egyéniségetek egy kis vagy nagyobb részét egymásért. Én már az előtt is hittem ebben, hogy egyszer megtalálom azt az 1-et. Aztán meg is találtam:)

2014. jan. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!