Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hiszi el senki nekem, hogy létezik hármas szerelem?

Figyelt kérdés
3 fél közül 2 biszex, és mindenki szeret mindenkit?
2013. okt. 18. 16:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne? Én elhiszem.
2013. okt. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Persze, hogy létezik csak Európában annyira megszokott a 2 ember közti kapcsolat, hogy el sem tudják képzelni. De, ha nem így lenne akkor már rég kihalt volna a poligámia.
2013. okt. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Én is elhiszem. Több lányba vagyok szerelmes. HA ők is tudnának úgy gondolkozni ahogy én nekem működne a többes kapcsolat is, nem pusztán a szex.
2013. okt. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én elhiszem,de elég gusztustalannak találom és sosem fogom megérteni,hogy hogy tud egy ember egyszerre kettő személybe szerelmes lenni.
2013. okt. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

4#

Úgy, hogy az egyikben pont abba szerelmes ami a másikból hiányzik és vica-versa.

2013. okt. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
3 ember szelmes 2 emberbe, és egymásba... néha még magam sem hiszem el.
2013. okt. 18. 16:27
 7/18 anonim ***** válasza:

A tietek egy boldog trió lesz.

Irigyellek

2013. okt. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
abban sem hiszek,hogy van egy olyan ember akit szeretni tudnék és ő is engem..Nem h még kettő :D
2013. okt. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
mindent meg lehet magyarázni
2013. okt. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
#4 Nem egyfora módon és mértékben, másért, de lehet szeretni több embert. Ahogy több barátunk is lehet, és több állatunk, több hobbink, úgy több szerelmünk is lehet, akár egyszerre is, de önzőek vagyunk, szeretjük a másikat kisajátítani, és könnyebb is csak egy partnerre koncentrálni, a megszokásaink rabjai vagyunk. Egyszerűbb egy partnerrel lenni, egyhez alkalmazkodni, eggyel veszekedni... Nehéz nem féltékenynek lenni a másik kettőre, ha kiderül, hogy szerelmeskedtek, amíg neked valami más dolgod volt..
2013. okt. 18. 16:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!