Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félreértené az ex, ha küldenék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félreértené az ex, ha küldenék neki egy képeslapot karácsony előtt?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben sok mindenki megutálta, mióta szakítottunk. Tudom, hogy Karácsonykor is egyedül lesz, gondoltam felvidítom egy képeslappal. Egyébként nem tartjuk a kapcsolatot, de ha az utcán találkozunk, köszönünk egymásnak.
2009. dec. 3. 17:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Azt hiszem egy sms éppen elég lenne.
2009. dec. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nincs meg a mobilszáma. És az email címét is megváltoztatta, ezért gondoltam egy postai képeslapra.
2009. dec. 3. 17:40
 3/10 anonim ***** válasza:
74%

szerintem nem véletlen változtatta meg a számát, és az e-mailjét.

amúgy én sem szeretnék képeslapokat az extől. :)

2009. dec. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%
Még ha csak egy jó ismerős lenne,azt mondanám,hogy hajrá.Így,hogy az exed,én nem tartom olyan jó ötletnek.Ha annyira akarná,tartaná Veled a kapcsolatot.
2009. dec. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%
Ha jó szívvel gondolsz rá, akkor mindenképpen érdemes szerintem. Ha ő hagyott ott téged, akkor is, mert akkor láthatja, hogy nem haragszol rá, és ez jó. Neked nem kerül semmibe ez a gesztus, és szerintem mindenki nyerhet vele. :)
2009. dec. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Szerintem rendes dolog, mi is hasonlóan tesszük a volt nejemmel.
2009. dec. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Én hagytam el. Amikor együtt voltunk, vettem neki egy telefonkártyát, amikor szakítottam vele, azt eldobta. Nem tudom azóta mi lett az új száma. Fél éve nem találkoztunk, nem biztos, hogy most is haragszik, mint mikor szakítottunk.

Csak egy ártatlan képeslap, amire ráírnám, hogy: "Kellemes Karácsonyi Ünnepeket és Boldog Új Évet Kívánok!"

2009. dec. 3. 19:00
 8/10 anonim ***** válasza:
Te hülye vagy. nehogy írj neki. Ne játsz az érzéseivel.
2009. dec. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ő nehezen tette túl rajta magát, akkor jobb ha nem bolygatod, hadd legyen túl rajta.
2009. dec. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Rendben.
2009. dec. 5. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!