Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem szeretkezik velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretkezik velem?

Figyelt kérdés

Nos.. Én és a párom már 1 éve együtt vagyunk,addig volt szex, de volt egy fél évig tartó szakításunk, és azóta újra együtt vagyunk 3.hónapja de nem volt még szex közöttünk a 3 hónap alatt, csupán orális szex semmi más. Gyakran együtt is alszunk, legtöbbször összebújva. Sajnos, nem vagyok az a kezdeményezős típus ő se nagyon, de addig mindig ő kezdeményezett.

Vajon mi lehet a gond? Hogy vegyem rá a dologra?

Köszönöm a válaszokat.

A.


2014. jan. 21. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
22%
Akkor maradjatok így továbbra is, ne kezdeményezzetek, ne beszélgessetek, jó ez így.
2014. jan. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Figyelj le kell ülnötök és megbeszélnetek a dolgot.
2014. jan. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
lehet már kiverte mindig előtted,így nem kívánja annyira,hogy kezdeményezzen,mert már ő megkapta a magáét úgymond.
2014. jan. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én meg itt vagyok egyedül és velem meg senki nem akar! Na ez az ami nem fér a fejembe. Olyannal vagy aki nem is kíván? Más meg aki szeretne szeretni az meg egyedül van? Nem értem a nőket!
2014. jan. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4-es válaszoló, ezért mert te is csak itt ülsz a gép előtt, és te is csak várod a csodát, akár csak én :(
2014. jan. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!