Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire számítanak ezek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számítanak ezek a rétegek a párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Adott egy személy, 31 éves. Nem végzett egyetemet, de olyan dolgok, témák érdeklik, mint az egyetemistákat. Világűr, retro filmek, zenék. Alternatív zenék, temészetfotózás, tudományok, dokumentumfilmek.


Nem keresztény, így nem vallja azt a nézetet, mint az összes keresztény, hogy isten teremtette a világot, (evolúció híve), de szereti a reggelt, a természetet, tájat, amit általában, sőt, minden kersztény szeret.


De, ha ezt elsőre nem tudja egy egyetemista, vagy kersztény, hogy neki milyen tulajdonságai vannak, miket szetet, elszaladnak előle, csak azért, mert ő nem végzett egyetemet, vagy nem keresztény.



2014. jan. 22. 00:11
 1/10 anonim ***** válasza:
az ilyen dolgokkal az alter magukat "rendes" lánynank valló egyetemisták foglalkoznak, de ha nem vagy te is egy diplomás hipster akkor sz.rnak rád nagy ivben
2014. jan. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sok olyan is van, hogy egyezne az ízlésünk, de nem, mert nem vagyok keresztény, és nem végeztem egyetemet.
2014. jan. 22. 00:16
 3/10 anonim ***** válasza:
Mivel feltetted kerdest teged zavar.. a diplomahoz nem adnak eszt es ertelmet. szoval az csak egy paper...
2014. jan. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%

"retro filmek, zenék. Alternatív zenék, temészetfotózás, tudományok, dokumentumfilmek. "


Egyetemista vagyok, de egyik sem érdekel.

2014. jan. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%

Hát egy masszaként kezelni az "egyetemistákat"... meredek.

Én egyetemre járok de nem sok közös témám van a mérnők infósokkal (bár más kérdés, hogy annyira bele van guvadna egynémelyeik a monitorba, hogyha meztelenül ugrálnék előtte sem venne észre... :D - bocsi a mérnök infósoktól!)


Ugyan úgy nem tudok elbeszélgetni a bölcsészekkel sem, meg még a saját szakomon sem mindenkivel.


De a lényeg, hogy normális kapcsolatban az ilyen nem kéne, hogy akadályt jelentsen, szóval ahol csak azért mondanak neked nemet, mert nincs egy darab papírod... hát no comment.


Amúgy a keresztényekről meg megint ez kép... :D Egy masszaként kezeled őket, pedig itt egyének vannak és nem sablonfigurák!

2014. jan. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
és akkor megjött a "rendes" egyetemista lányok másik alfaja akik azért sem olyanok mint amilyennek a kérdésben fel vannak tüntetve
2014. jan. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kissé valóban meredek ez az elképzelés... tulajdonképpen nem értem, h mi a gondod... ok, h nincs egyetemed, de azért van rendes munkád? vagy csak itt filózol bele a nagyvilágba?
2014. jan. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
akiket én ismerek egyetemistákat,azok mind gyúrnak,vagy küzdősportolnak és ami a fő érdeklődési körük ezen kívül,hogy honnan tudnának pénzt szerezni,meg persze a csajok.
2014. jan. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Engem is pont ezek a dolgok érdekelnek és engem egyáltalán nem zavar ha valaki nem keresztény mert én sem vagyok az. Szóval nekem szimpatikus lennél.

De foglalt vagyok, na meg kicsit idős vagy hozzám képest :)

2014. jan. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A vallás azért kényes pont lehet. Vannak olyan keresztények, akik pl. annyira követik az egyház tanait, hogy kicsit máshogy élnek, mint egy ateista, esetleg a házasság előtti szexbe sem egyezne bele, amit te nem biztos, hogy tolerálnál. Abból is lehetnek ellentétek, hogy hogy ha komolyra fordul a kapcsolat és gyereketek lesz, hogy neveljétek. Természetesen nem minden vallásos veszi ezeket ennyire szigorúan és vannak jól működő vallásos-ateista kapcsolatok (a miénk is ilyen). De vannak olyan keresztények, akik kicsit máshogy élnek, mint akik nem keresztények.

Az érdeklődési kör nem minden, ha az életstílus, a világnézet nagyon nem egyezik, akkor mindegy, hogy esetleg mindketten szeretitek a retro filmeket.

Egyébként meg amiket felsoroltál, nem is feltétlenül érdekelnek minden egyetemistát.

2014. jan. 22. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!