Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti az irányító vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti az irányító vagy az irányítható pasit szeretitek jobban egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

#pasi #irányató
2014. jan. 19. 11:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Olyat aki egyenragú partnerként kezel? :D Nem szeretem a puhap-cs-ket és nem vagyok ló akit irányítgatni kell. Tiszteljen, szeressen, kezeljen egyenrangúként.
2014. jan. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Sajnos ilyen nem létezik amit írsz, ahogy ezt a válások száma is bebizonyítja.
2014. jan. 19. 11:57
 3/12 anonim ***** válasza:
Az elsőnek igaza van, de még annyit hozzá tennék, hogy lehetőleg ne a nő hívogasson már ide-oda, hanem a férfi hívja el a nőt mozizni, fagyizni, sétálgatni stb...:) Tehát a férfi irányítsa, úgymond szervezgesse a programokat. :)
2014. jan. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem létezik. :) Csak nem az első suttyónál kell leragadni. Persze, nem könnyű megtalálni. Ehhez kellő önismerettel és érzelmi/racionális intelligenciával kell rendelkeznie mindkét félnek. :) De hidd el, van ilyen. :)
2014. jan. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Kettő az egyben.
2014. jan. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Költőnő? ***** válasza:
megint egy napkeleti bölcs, aki egy elgondolásából megfejtette a világot....
2014. jan. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
64%
Persze, mindig a férfi hívja el mindenhova. Valószínű. Aztán majd 2 hónap múlva kibasszák a szűrét, merthogy nem lehet vele csinálni semmit, unja a srác, hogy mindig neki kell kitalálni mindent.
2014. jan. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
En is azt,akivel egyenrangu felek vagyunk.Nem szeretem ha elnyomnak, de nem is akarok senkinek az anyukaja lenni.
2014. jan. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én azt szeretem inkább, ha irányítóbb típus a férfi. DE olyan irányba akarja irányítani a dolgokat, ahova amúgy én is szeretném. :D:D
2014. jan. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én szeretem ha a párom irányító típus :)) Szeretem érezni h egyedül csak magának akar, szeretem a féltékenykedéseit, mert tudom kezelni. Vannak nők akik nem tudják, és annak sose jó a vége :)) De ha engem kérdezel mindenképp irányítóó!!
2014. jan. 20. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!