Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aszt akarom kerdezni h viszket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Goncol vivien kérdése:

Aszt akarom kerdezni h viszket a huvelyem es eg de csak ritkan kb 3 napja es szeretkezeskor nagyon fajt es egy picit vereztem is . Szerintetek mitol van ez? Talan a baratom fere lepett?

Figyelt kérdés
2014. jan. 22. 14:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Pont amiatt van, igen.:D
2014. jan. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Minden problémának a férfi az oka igen.
2014. jan. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy megsérült a hüvelyfalad és attól viszket és fáj. Nem voltatok nagyon vadak? Szeretkezés alatt is fájhat, ha nem vagy teljesen nedves. Vérzést több minden okozhat, de az biztos nem, hogy megcsal. Ne aggódj! Inkább keress fel egy nőgyógyászt, az biztos megfogja tudni mondani, hogy mi okozhatta.
2014. jan. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az írásra kicsit odafigyelhetnél.. de nahh, értem, hogy mit akarsz kérdezni. Sima fertőzés is lehet, miért kellene, hogy félrelépjen???
2014. jan. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
36%
Aszt szerintem a párod fere lepett :D
2014. jan. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Drága Göncöl Vivien!

Ezt már kérdezted, és akkor is azt mondtuk, hogy ku.rva gyorsan söpörj el nőgyógyászhoz, mert kiba.szottul nem normális, hogy viszket meg éget.

Egyébként téged is megtaláltalak fb-kon, a pasidat meg anyádat is.

Anyádnak már írtam, így szerintem készülj rá, hogy holnap elvisz nőgyógyászhoz.

2014. jan. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az utolsón behalok :D
2014. jan. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondta a nőgyógyászom, ha ezt a kérdést még a mai napon egymás után ötször felteszed, a pasiddal dugtok még háromszor, és utána leszo.pod, akkor magától elmúlik.

Kivéve, ha fertőzés, mert akkor a torkodra is átterjed.


Am nem biztos, hogy félrelépett a pasid. Lehet, hogy már akkor is beteg volt, mikor először dug.tatok. Időbe telik, mire rendesen tüneteket okoz valamilyen nemi betegség.

2014. jan. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Jah persze...


Nem jelenti azt hogy félrelépett.

Megborult a saját hüvelyflórát, ami akármitől lehet..

(Nekem volt már sima antibiotikumos kezeléstől is aztán kaptam a kúpokat és a krémeket.... Pedig nem is volt szexulis partnerem, a higiéniára(tampon) kifejezetten ügyelek)


Máskor is volt hasonló, akkor a partnert s kellett kezelni..

Esélye sem lett volna megcsalni..(nem részletezem miért) nekem sem volt más..


Mindenképpen men el nőgyógyászhoz!!!!!

2014. jan. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!