Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleolvastam a barátom faceboo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleolvastam a barátom facebookjába és utána letámadtam, szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tudni kell hogy nagyon sokáig nem mondta ki a srác hogy együtt vagyunk, mindig letagadott és nem vállalt rendesen de ez kb 3 hónapja megváltozott és tényleg együtt voltunk már. Tudtam a múltját h régen egyszerre több lánnyal volt együtt, de tényleg megvátlzotott már viszont a régi sebek akkora nyomot hagytak bennem hogy nem tudtam benne soha bízni. Soha nem néztem bele a cuccaiba de akkor mégis rám jött valami és igazam volt, egy lányt randira hívott. Utána persze letámadtam és azzal védekezett h részeg volt és bizonygatta h szeret és megbocsátottam neki. Majd eltűnt pár napra és felhívtam hogy mivan..Erre megkaptam h tönkrettem mindent azzal h beléptem, undoritó vagyok és megutált az egész miatt viszont nem akart szakítani.. AZt akarja h könyörögjek kb a bocsánatáért.. Én még mindig szeretem pedig nagyon rosszul bánik velem sokszor, és nem tudom most mit tegyek... Nem tudom nem szeretni és szeretném ha kibékülnénk de ő az én bűnömet sokkal nagyobbnak tartja mint azt amit ő tett a hátam mögött és ötletem sincs hogy most mit csináljak.. szerintetek?

2014. jan. 22. 18:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
hagyd ott, ha van egy kis esze ő fog könyörögni! nem érdemli meg hogy nyald a padlót előtte!
2014. jan. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
nehogy visszamenj hozzá, ez egy bunkó!!!! ha van párunk, akkor nem hívunk másokat randira!!!!!!!!!!!!
2014. jan. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem bujik ki a bőréből.A pasid se.Ugyan az a sors vbár rád is mint elődeidre akár mit mond a szájával.A cselekedetei mutatják a valóságot.
2014. jan. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem hallottad még azt, hogy TE vagy a hibás azért, ha belépsz a párod levelezésébe és találsz arra utaló nyomot, hogy megcsal? :D Legalábbis ez a közvélekedés - a bűnösök részéről mindenképp.


Szerintem örülj, hogy nem vesztegettél el rá túl sok időt. Hagyd a fenébe az ilyet... de komolyan.

24/n

2014. jan. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 WheneverYouWant ***** válasza:
0%
Titeket a Jóisten is egymásnak teremtett... ennyi esze van neki is meg neked is... megérdemlitek egymást.
2014. jan. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
De mostmár tényleg megváltozott és már nem csajozott, de ahogy visszaolvastam a dolgait azért eléggé flörtöl kb minden másodikkal és nemtudom, tudom hogy csúnya dolog belenézni de jogosan vagyok kiakadva hogy randira hívott valakit nem? És én megbocsátottam ezt majd még ő hordott le órákon át telefonon és én csak sírtam és élvezte.. nemtudom otthagyni :/
2014. jan. 22. 18:21
 7/13 A kérdező kommentje:
Egyébként egy éve vagyunk már együtt, 17/L és első szerelem..
2014. jan. 22. 18:21
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Az első szerelem mindig jó nagy szívás...:D
2014. jan. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Tudod,hogy mit csinal veled?A foldbe tiporja a maradek onbizalmad.Uralkodni akar folotted!!!Nehogy mar te kerj bocsanatot azert mert o mas csajokkal flortolget.Ez egy hulye bunko!!!!
2014. jan. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy lány randira hívása az szerinted mi ha nem csajozás? Ne legyél már ennyire butus, kérlek.

Azt hallottad már, hogy a legjobb védekezés a támadás?

Na, ő már hallott róla.

Nem egyedi eset, az én exem is ilyen volt. Igen, az EXem.

2014. jan. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!