Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom amikor elmegy wécére...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom amikor elmegy wécére (pisilni) akkor utána nem törli meg a makkját. Fiúk ti tényleg nem törlitek meg magatokat?

Figyelt kérdés
akkor pisis marad és nem lehet akár mikor meglepni titeket egy orállal.ki hogy van vele?

2014. jan. 17. 10:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 anonim ***** válasza:
51%
Nő vagyok, a te véleményedet osztom. Nekem is nagyon furcsa ez, és tényleg tud kellemetlen lenni. Tapasztalatom alapján nem szokták megtörölni a fiúk egyáltalán.
2014. jan. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/73 anonim ***** válasza:
40%
Kinek van ilyenre ideje?
2014. jan. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/73 anonim ***** válasza:
38%

Mi nem megtöröljük, hanem rázunk rajta egyet-kettőt.

De ti se törlitek ki egészen belülig, ha egyből wc után akartok szexelni, az soha sem jó ötlet...

2014. jan. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/73 anonim ***** válasza:
89%

En megtorlom mindig. Kiraz, torol.

A legjobb wc papirba, de ha az nincs(sieles vagy bicikli vagy ilyesmi), akkor az alsogatyaba.

Az az 1-2 csepp meg elfer ott. Igy nem gyullad be...

2014. jan. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/73 anonim ***** válasza:
0%
Eddig azt hitted hogy a piszoár mellett törlő kendők vannak? Amúgy eddig nem ért ilyen váratlan meglepetés de ha nagyon fontos kimegyek előtte wcre és azért lerázom a végén
2014. jan. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/73 anonim ***** válasza:
78%
Sztm. Senki nem törli meg..
2014. jan. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/73 anonim ***** válasza:
61%

Nem fogom megvédeni a nemtársaimat, mert tényleg nem jellemző, általában is szörnyű az a kép, amit kulturált emberek vécébeni higiéniai szokásáról megtudhat az ember még egy magasan pozicionált munkahelyen is (hadd, ne meséljek a kézmosási megfigyeléseimről, nem véletlen fogok meg mindent csak papírral).


Én mindig hosszasan törölgetem vécépapírral, amíg csak jön. Igaz, ezzel kétszer annyi idő egy pisilés, mint másnak, mert a farokból (húgycsőből) sokáig tud jönni még újabb és újabb csöpp, de nem érdekel, utálom, ha pisicsöppek mennek a gatyámba. Pláne tavasztól, amikor már alsót se hordok, nincs, ami felfogja.

2014. jan. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/73 anonim ***** válasza:
100%

7#


Az is elég durva mondjuk, hogy alsót nem hordasz néha. Szóval ez eléggé kiegyenlíti azt hogy megtörlöd. Ugyan ott tartasz így mintha nem törölnéd meg.

2014. jan. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/73 anonim ***** válasza:
17%
Erről beszéltem, a többség azt se tudja, mit akartok tőle... Bemegy, mocskos (bkv-s, billentyűzetes, liftgombos, vécékilincses, kajaautomatás) kézzel előveszi a farkát, pisil, kiráz, visszarak, maradék jaffa megy a gatyába, hideg víz alá tartja a kezét, óne szappan, aztán távozik. És aztán te ilyenek után fogdosol meg mindent. Agyf+szt kapok, ha esetleg a billentyűzetemhez nyúlnak.
2014. jan. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/73 anonim ***** válasza:
9: :)
2014. jan. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!