Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti a lánynak vagy a fiúnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti a lánynak vagy a fiúnak adnátok igazat ebben a vitában?

Figyelt kérdés

Fontos, hogy írjátok le a nemeteket.

A lány elmeséli a fiúnak, hogy két évvel ezelőtt volt egy távkapcsolata. Egyszer kitalálták, hogy a lány barátnoje és fiúbaratja elmennek hárman moziba. A barátno később lemondta, ezért a lány engedélyt kért az exétől, hogy elmehet a fiúval kettesben. Az ex pedig igent mondott. Nem is volt baj ezzel, de mikor a fiú a lányt elkísérte a buszhoz, a srác hirtelen felugrott mellé, ami a lánynak tetszett, mivel a párja nem volt ilyen romantikus alkat. A srác bokolt neki, végül meg akarta csókolni. A lány erre hevesen tiltakozott, mondván ő hű a társához, tiszteli, szereti, habár kihangsulyozta, hogy nagyon imponalt neki az udvarlás, hogy olyat kapott, amit a párjatol nem.


A mostani barátja, akinek elmesélte ilyen véleményen van: nem kellett volna a lánynak élveznie a másik fiútól az udvarlást, még ilyen kérdésekben se kéne kifelé kacsingatnia, inkább azon kellett volna dolgoznia, hogy az exènél elérje, hogy ő törődjön így vele. Így már nem tud bízni a lányban, mert akár vele is megteheti.

A lány tiltakozik, hiszen ő minden problémat elmond a barátjának, és soha nem vetemedne megcsalásra, és inkább örülne, hogy visszautasitotta kísértést, hiszen 1200km távlatbol soha nem tudta volna meg az exe. Ő egyszerűen értekelte a romantikus gesztust, de nem adott többet magábol és ez biztató jel. Kinek van igaza?


2014. jan. 23. 01:03
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

F


F

2014. jan. 23. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

hogy mivan??


F

2014. jan. 23. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

én a csajnak adok igazat

ha a csávó lett volna ilyen helyzetben ugyan ezt csinálza volna szóval hiába magyaráz


F

2014. jan. 23. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

A lány előre szólt a barátjának, és az vesse rá az első követ, akinek hasonló helyzetben egy kis bókolás nem esett volna jól. Nem csalta meg az exét, nem történt semmi, a csókot is visszautasította.

A mostani barát szerintem túlreagálja (mellesleg semmi köze a múltadhoz), és cseppet nevetséges, ha ennyitől eljátssza a hattyú halálát. Ennyi erővel a lány is elbizonytalanodhatna, elvégre nagyon komolyan gondolhatja a fiú a kapcsolatot, ha megbeszélés helyett bevágja a durcit, mint egy kisgyerek.

25/N

2014. jan. 23. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
A lánynak van igaza.. nehogy már ne lehessen bókokat elfogadni, LOL
2014. jan. 23. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
28%

végig nem olvasom negyed 2 van


de a fiúnak adok igazat mert ilyen hosszú írás alapján hisztigép vagy

2014. jan. 23. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

ez az 25/n ;) ment a zöld kéz,én nem tudtam ilyen jól leírni :D



30F

2014. jan. 23. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
6-os szerintem párkapcsolati tanacsado ne légy :D sőt, barátnőd se legyen
2014. jan. 23. 01:16
 9/26 anonim ***** válasza:
6-os, itt pont h a pasi a hisztigép, nem a csaj :D
2014. jan. 23. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Én se értem, most ez miért olyan para.. A csaj nem csalta meg a barátját, sőt, az ő engedélyével volt a másik sráccal szóval mi itt a kérdés? Naná, hogy a csajnak van igaza!

19/L

2014. jan. 23. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!