Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit érdemes írni egy lánynak...

Mit érdemes írni egy lánynak első alkalommal társkeresőn? Adnátok tippeket?

Figyelt kérdés

Olyan szövegekre gondolok, amik felkelthetik egy lány érdeklődését. Próbáltam kreatív lenni, de valahogy sose vagyok elégedett az eredménnyel, és sokszor már meg sem lepődök, ha nem írnak vissza, mert én magam is sablonosnak és unalmasnak találom a levelet, amit küldök.

Annyit már tudok, hogy:

- nem kell regényt írni, elég pár mondat

- nem kell rögtön agyondicsérni a lányt, vagy megígérni, hogy ha velem járna, lehoznám neki a csillagokat is az égről, hiszen még nem is ismerem őt

- jobb, ha nem vagyok túl nyomulós

- és az is előny, ha van a levélben valami meghökkentő, valami egyedi.

Igazából nekem ezzel az utolsó ponttal van gondom… nem tudom, mi az, ami frappáns és hatásos. Tudnátok ötleteket adni? :)


2014. jan. 17. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindegy, csak hazudj gátlástalanul.
2014. jan. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A profilod legyen olyan, hogy felkeltse az érdeklődését. Úgyis azt nézi meg, mielőtt válaszolna az ismerkedésre irányuló javaslattételedre. Meghökkentőt/egyedit úgy tudsz írni, ha reflektálsz az ő adatlapján található valamilyen szokatlan kitételre.
2014. jan. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az én férjem pl az adatlapom alapján írt nekem. Az ott szereplő dolgok alapján. Ezért személyesebb volt.


Mert igen, társkeresőn ismerkedtünk meg.


pl az szerepelt többek között, hogy nagyon szeretek olvasni, és a kutyáimmal játszani, illetve írni is.


Ezek alapján rákérdezett, hogy milyen fajta kutyáim vannak, arra is, hogy mit olvasok szívesen, a kedvenc írómra, és arra is rákérdezett, hogy miket írok.


Nagyjából ennyi:)


Ez után már elindult a beszélgetés, ismerkedés. Majd randi, járás, lánykérés, összeköltözés, házasság...


El se hiszem hogy ilyen könnyű volt... pedig előtte 5 évig szenvedtem mert mindig minden pasi átvágott:(


27/N

2014. jan. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Utolsó válaszoló, neked pedig gratulálok! :) Jó lenne, ha nekem is sikerülne.
2014. jan. 17. 18:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Aranyos vagy köszi:) neked pedig sok sikert, és kitartást:). Amúgy én 6 hónapig voltam fent. A férjem meg 2 hete, amikor összeismerkedtünk:) szóval nem tartott olyan sokáig.
2014. jan. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

/N - Előzőkhöz szólva, ne mizu? meg ilyeneket írj egy nőnek. meg ha már egy társkeresőn vagy akkor ne azt írd hogy "akarsz e ismerkedni..", vajon miért lehet fent társkeresőn? xboxozni? :D

Szóval igen, olvass adatlapot, ne túlozd el és ne minimalizáld egy sziával...

2014. jan. 21. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!