Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg én rontottam volna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg én rontottam volna el? Hogyan álljak ezekután talpra önbecsülésileg? Jut nekem ennél a pasinál jobb is? :S

Figyelt kérdés

Most ért véget egy 14 hónapos kapcsolatom,ami elég viharos volt az elejétől a végéig.Természetesen az egész elrontójának én vagyok megnevezve és bár én ezt nem hiszem,mégis elbizonytalanít,könnyen manipulálható ember lévén.

A kapcsolatunk úgy kezdődött eleve,hogy a pasim rámszállt,alig hagyott teret nekem,mert úgy gondolta,hogy így majd hamarabb beleszeretek.A beleszeretéssel nem volt gond,de én lassan akartam haladni..mindegy.Féltékeny voltam,mert régen átvert nagyon,egy másik lány is volt a képben,stb...nem bíztam benne.De ugyanúgy ő sem.Az ő oka rá az volt,hogy szeretek nőies ruhákat felvenni,amik nem feltétlen garbók,de nincsenek is a köldökömig kivágva,mások szerint már-már konzervatívnak számítok...szeretek táncolni,de azt is kizárólag magamban,vagy haverokkal,bnőkkel,de soha nem más pasinak.Egyszer egy kis házibuliban,ahol a párommal voltam,felálltam pár bnőmmel az asztalra és ott táncoltam(a szobában nem is voltak pasik,csak olyanok akik 2-3-4 évvel fiatalabbak voltak nálam,ráadásul ez nem az a pasivadító tánc volt,hanem az őrültködős fajta:D)...szerinte ez k**vás:S Én nem értek vele egyet,de pasik...mondhatjátok nyugodtan ha nincs igazam:D

Természetesen vannak nekem is hibáim,soha nem tagadtam...A bizalmatlanság mellett makacs vagyok és mint ilyen,idegesítő is,főleg amikor kérdezősködök:PA következőre meg nem vagyok büszke,de az igazsághoz ez is hozzátartozik...Szilveszterkor együtt buliztunk az ő haverjaival,én nagyon beittam,mert egyfolytában a sarokban sutyorgott egy olyan csajjal akinek mindig minden szíve bánatát és velem kapcsolatos problémáját megosztotta,szóval idegesített nagyon,mert kibeszélt neki,holott nekem meg volt tiltva,hogy bármi rosszat mondjak róla...egyszóval önhangulatjavítás céljából,hát,berúgtam rendesen(egyébként nem sokat iszok,már amikor iszok)és így állítólag az egyik haverjával leálltam flörtölni,ami abból állt,hogy csipkelődtünk egymással,beszélgettünk,viccelődtünk...de nem is keresem a mentségeket.Na meg van egy meleg haverom,és eléggé össze vagyunk nőve,lényegében ő a legjobb barátnőm:DA lányokkal nem jövök ki annyira jól.És erre a haveromra is féltékeny volt,de veszettül.Azt már nem is részletezem,hogy még a tanáromra is féltékeny volt,csak mert vele kellett kocsival menni interjút készítenem:SSzerintem mindent elárul a viselkedésemről,hogy a minap egy osztálytársas kocsmázáson(fiú osztályba járok) a lelkizés során előjött ez a dolog is,hogy vajon mit gondolnak rólam,és konkrétan lejégkirálynőztek,mert megközelíthetetlen vagyok...a barátom mégis kacérnak és r**ancosnak mondott végig.Szép lánynak mondanak,van jó beszélőkém,intelligensnek tartom magam ahogy mások szintén,kreatív vagyok eléggé az ágyban is:D,de másokkal szemben mégis visszahúzódó vagyok,na meg önbizalomhiányos.Volt alkalom,hogy a pasim megpofozott,úgy meglökdösött,hogy a földön feküdtem,másnap kék-zöld foltok...r**ancnak nevezett,képes volt azt mondani,hogy r*hadjak meg,és hasonló finomságok,miközben a legcsúnyább szó amit én kiejtettem a számon,az a "h*lye" volt...Sokszor éreztem úgy,hogy semmibe vesz,nem hallgat meg,de azt tudtam,hogy tényleg nagyon szeret/ett/,mert a reggelit ágyba hozta,figyelmes volt,szeretgetett,tervezgette a jövőnket...De azt fájlaltam még nagyon,hogy más lányokat(szám szerint 2-t,utáltam is őket) állított elém például,hogy milyen jó (belső)tulajdonságai vannak ennek vagy annak,minden pasi ilyen lányt szeretne magának,merthogy ilyen bizalommal van a barátja iránt,meg olyan hűséges,visszafogottan öltözködik,stb...Számtalanszor szakított velem,én tepertem mindig hogy visszafogadjon,feltételeket szabott,amiket ha nem teljesítettem,repültem,szerintem azt is kihasználta,hogy annyira szerettem,hogy még a büszkeségemet is feladtam érte:SJa és volt egy alkalom,még a kapcsolatunk elején,hogy a volt bnője becenevén szólított szex közben.Őszintén....ezek nem okok a féltékenységre?:S Tényleg csak magamnak meséltem volna be ezeket?Tényleg csak én voltam a rossz és tényleg ő tűrt többet?Tulajdonképpen azt szeretném,hogy elmondjátok,kinek is van igaza:DLehet hogy dedós dolog ezen fennakadni,de engem így a szakítás után nagyon megvisel,hogy az exem oldaláról mindenki engem mond főbűnösnek.

Köszönöm a válaszokat és a segítséget!


2009. dec. 3. 21:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A leírás alapján, neked kellett volna már rég ott hagynod. Két dolgon akadtam ki nagyon amíg olvastam, az agresszivitáson, meg hogy az ágyban másnak szólított. Egyszer engem is a volt barátnője nevén szólított a barátom, szarul esett, de azért nem csináltam belőle balhét mert egy semmiség közben történt. Keresett valamit a gépén és megkérdezte: Dóri hova tetted? (én meg amúgy Anna vagyok) Úgyhogy egy ilyenből nem csináltam problémát, előfordulhat. De szex közben kifejezetten megalázónak találom. Szerintem ne bánkódj miatta, találsz te jobbat is hidd el!
2009. dec. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem neked van igazad az alapján, amit leírtál. A legjobb, ha minél előbb továbblépsz ezen.

22/L

2009. dec. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Tedd össze a két kezed, hogy ettől a pasitól megszabadultál. Nagyon sok rendes fazon is él a világon. Keresd meg a sajátod...
2009. dec. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én az előző páromat a makacssága miatt hagytam el. Próbálj ezen alapjaiban változtatni. Számomra nagyon idegesítő volt...
2009. dec. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a hozzászólásokat!A névtévesztésen én se akadtam volna ki ilyen semleges helyzetben,mint amit az 1. hozzászóló írt,de ez tényleg nagyon durva volt...

Rendes pasi?:D Szeretnék olyat találni...csak valahogy:S "A pasik olyan mint a wc...vagy foglalt, vagy sz*r az egész"...

Makacsság?Ó,volt az exemnél is jó adag:DSokszor elbújhattam mellette.De amúgy igazad van,tudom,hogy rossz tulajdonság,csak egy személyiségjegyet nehezebb elhagyni,mint leszokni egy rossz szokásról.

2009. dec. 3. 21:33
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
szerintem meg nekem van igazam!
2009. dec. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
jól van,köszi a segítő hozzászólást:D
2009. dec. 3. 21:50
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem örülj, hogy megszabadultál tőle.
2009. dec. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez nem pasi volt hanem egy idióta... Én örülnék a helyedben hogy megszabadultam tőle, találni fogsz valakit aki jobban megbecsül majd.
2009. dec. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, birkatürelmű lány vagy. Más fiútól többet kapnál kevesebbért.
2009. dec. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!