Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki érti a férfiakat? Ez most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki érti a férfiakat? Ez most mit jelent?

Figyelt kérdés
Röviden a lényeg, hogy van egy srác akivel ,,szexpartnerek" vagyunk. Már az elején megbeszéltük, hogy semmi nem lesz köztünk, csak néha jól érezzük együtt magunkat. Senki nem tud rólunk, teljesen titkoljuk, ha találkozunk valahol, max köszönünk egymásnak és ennyi, úgy viselkedünk mintha vad idegenek lennénk. (ez most mind1 miért, nem ez a lényeg)Fodrásznak tanulok, most kitalálta, hogy a családjának is én vágjam a haját, pedig van fodrászuk, akikhez már régóta járnak. Akkor minek hív engem? Nagyon ritkán tudunk egyébként találkozni és azért találta ezt ki, hogy addig is együtt tudunk lenni egy kicsit? Vagy csak megunták a régi fodrászukat? Remélem nem akar semmi komolyat tőlem, néha olyan furcsa érzésem van, de lehet már csak én beszélem be magamnak. Pl. ha meglát bárhol, mindig úgy mosolyog, mint aki be van szívva, vagy amikor együtt vagyunk néha olyan furcsa mintha érzelmeket is vinne a dologba. De ugyanakkor meg többször kezdeményezem én a találkozást, mint ő. Nem voltam még ilyen helyzetben, ez eléggé új nekem. Nem tudom ki hogy kezeli az ilyen ismeretséget, de én úgy gondoltam, hogy néha-néha együtt vagyunk, de érzelmek nélkül és tényleg semmit nem akarunk egymástól a szexen kívül.
2014. jan. 23. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:
a srac tobbet akar. csak vagy nem meri megmondani, vagy feltetelezi, hogy majd te is rajossz magadtol :)
2014. jan. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Többet akar. De erre számíthattál volna, mivel nem tart örökké a "csak szex" dolog.



Amúgy sem értem ezt, hogy miért jó az, hogy csak szexkapcsolat van. Vagyis persze, a szex miatt, meg a kötöttségek hiánya miatt, de akkor is nekem ez valahogy furcsa. :)

2014. jan. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Több nem lehet köztünk. És még nem olyan túl régi ez a kapcsolat. Ezért nem értem, bár már régebb óta ismerjük egymást, de csak látásból, régóta nézegetjük egymást, de találkozgatni nem túl régóta találkozunk. És ha többet akar, akkor miért keres ritkán? Legtöbbet én keresem. Ezt én nem értem.
2014. jan. 23. 17:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Vagy szimplán csak spórolni akar a fodrászon, én is ezt tenném. Amúgy az megint nem gyanús, hogy a csaj az aki nem akar semmit egy sráctól? Valahogy ez az érzelem mentesség a lányoknak jobban megy, pedig ők az "érzékenyebbek"...
2014. jan. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Lehet hogy csak spórolni akar, bár nem hiszem. Én részemről annyi érzelem van, hogy vonzódom hozzá, de semmi több. Én nem akarok tőle semmi komolyat, nem vagyok belé szerelmes.
2014. jan. 24. 13:31
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"Már az elején megbeszéltük, hogy semmi nem lesz köztünk, csak néha jól érezzük együtt magunkat"


Ez egy akkora orbitális baromság, hogy megfájdul tőle a fejem. Egy szimpla önámítás amitől érdekesebbnek találjuk az életünk.

Meg ez is mekkora butaság már hogy 'biztos többe akar'. Minél többet, annál hogy mikor füttyent te eljátszol a varázspálcájával?


Vagy a nők úgy gondolják hogy a szex az piros, az érzelmek azok zöldek és van egy ilyen vonal amit nem szabad átlépni mert ha belóg a lábam a zöldbe akkor nem tartottam magam a megbeszéltekhez?


Meg ez az egész körítés és tortura, ezzel a kérdésözönnel ahogy a kérdezőt foglalkoztatja ez a dolog hogy ő most a piros, a zöld vagy lehet hogy a sárga mezőben van?

Nem mindegy ha téged nem érdekel? Már ha valóban nem érdekel: nem mindegy?


Van egy pasi akivel összejársz dugni és te ragaszkodsz hozzá hogy csak ennyi lehet, 'ennél több' nem. Akkor most mit lelkizel itt? Ha nincs kedved nem mész és kész.


Najó, de akkor hogy lenne izgalmas az életed és te magad hogy lennél egy izgalmas személyiség ha erről a különleges oldaladról nem tudna a világ? Tehát dumcsizunk róla. Vesézük ki vajon mennyire lehet rossz szegény férfinak hogy te csak a nunidat adod oda neki és 'ennél többet' nem. Ez biztosan megviseli, hisz a te nunid csodanuni, ez nem lehet másképp, ha nem lenne csodanuni akkor nem lenne benned semmi különleges.


Elmondanád nekem, hogy miért érdekel a 'csak szexpartnered' lelki válsága? Miért foglalkozol vele? Hisz ő csak a szexpartnered, akkor meg mit érdekel ez téged?

2014. jan. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kolosszus22 ***** válasza:
Előző nagyon fején találta a szöget, ha téged csak ennyire érdekel a srác és úgy látod, hogy többet akar, akkor vess véget a mókának.
2014. febr. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!