Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem bízik bennem a barátom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bízik bennem a barátom. Ilyenkor mindenféleképp szakítani kell, igaz?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk együtt régóta, csak kb 3 hónapja, de egyértelműen nem bízik bennem, közölte is és nem is lát ebben semmi problémát. A baj szerinte ott kezdődött hogy mielőtt jártam vele, a legjobb haverjával egyszer elmentem sétálni, hogy megmutassa hová lehet lányoknak röplabda edzésre járni. Szerinte én ezt a háta mögött csináltam, mivel már akkor is kavartunk és biztos benne hogy ez a srác tetszik nekem. Több milliószor mondtam neki hogy nekem nem tetszik az a másik srác és csak ő kell, és egyébként nem adtam rá semmilyen okot hogy ennyire bizalmatlan legyen. Borzasztóan féltékeny mindenkire, ha csak két szót beszélek egy másik sráccal már jelenetet rendez. Ő azt állítja szeret és amikor közöltem vele, hogy emiatt én szakítani fogok vele, láttam hogy tényleg kétségbeesett. Még virágokkal is el szokott halmozni egy-egy jelenet után. Nem tudom ezt meddig vagyok képes elviselni. Ennek így nincs jövője, igaz? Ti mit gondoltok az ilyen viselkedésről?
2014. jan. 23. 18:05
 1/5 A kérdező kommentje:
Mindketten 24 évesek vagyunk.
2014. jan. 23. 18:06
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak szeret és nem akar elveszíteni. Próbáld meg elnyerni a bizalmát, és ha nem akarja, hogy más fiúkról/val beszélj, akkor ne csináld legalábbis előtte.
2014. jan. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Költőnő? ***** válasza:
A bizalmat nem kiérdemelni kell egy alapszinten, az sztem jár. Hiába a virág, ha mindig balhé előzni meg. Én nem bírnám egy ilyen férfi mellett. Hogy szóba se állhassak más férfiakkal?! És a barátaim?!
2014. jan. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 WheneverYouWant ***** válasza:
Szerintem a bizalom a legfontosabb dolog egy kapcsolatban... de ez amit leírtál egy olyan jelentéktelen ügy hogy nem is tudom... valami komolyabb baj lehet a sráccal.. A bizalommal kapcsolatban van kialakult képem de ezzela beteges féltékenységgel nincs... nem szeretnék javasolni semmit. Nem szeretném azt mondani hogy nincs jövője a dolognak mert lehet hogy van.. egy próbát megér szerintem hogy valahogy jobban kimutasd neki hogy Őt szereted és nem érdekel más.. jobb ötletem nincs.
2014. jan. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy egy terápia sem ártana neki.
2014. jan. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!