Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Milyen számotokra "A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Milyen számotokra "A NŐ"? Mitől nő a nő?

Figyelt kérdés

Külső és belső tulajdonságokra egyaránt kíváncsi vagyok!!!

Előre is köszi a válaszokat;)


2009. dec. 3. 23:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%
Amíg kicsi magától nő,de már lehet kapni növekedési hormonokat és tovább attól is nő.
2009. dec. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%

Küldőre az ideálom. Ezt fölösleges leírni mindenkinek más.

Belsőre. Szeretem ha tisztában van a képességeivel, nyugodtan lehet egósabb, de ne nézzen le másokat. Évezze az életet, sokat mosolyogjon.Építse az életét és teremtsen maga körül értéket, ne legyen naplopó, de szarjon le mindent. Ne az anyagi világban megszerzett dolgok okozzák a boldogságát. Hanem a lét öröme. Szeressen, én is őt. Legyen az én másik felem ami kiegészít.

2009. dec. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%

Utolsónak írom, h ha kiegészít, szal a másik feled akkor az már nem csak egy szimpla Nő:)

Legalábbis jól néznénk ki ha minden Nő ilyen tuti lenne, h megtalálod benne a másik feled:D

2009. dec. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
40%
Jah, kicsit lehet máshogy értelmeztem a kérdést. Ez nem csak szimpla nő lett, hanem az ideális nő. De a másik kérdésnek nincs értelme. Mitől nő? Attól, hogy p1nája van. :D
2009. dec. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Én úgy gondolom, hogy egy nő, nem attól nő, hogy vaginája van...

Tehát én nem külsőre gondolam...

A nőt, mint szót...filozófikus síkon értettem:D

De úgy látszik, hogy veletek nem nagyon lehet ilyenről beszélni...


Szóval szerinted/szerintetek egy undorító, igénytelen, aki úgy beszél, mint a kocsis...és nincs benne semmi nőiesség, az ugyanúgy nő...hát nem tudom...

2009. dec. 6. 12:35
 6/16 anonim ***** válasza:
0%

a nő az a fajta ember, akinek hüvelye van.

magasságra kalciumtól és fehérjétől, szélességre zsírtól nő a nő.


remélem segítettem

2009. dec. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
idióták kíméljenek...!
2009. dec. 6. 12:45
 8/16 anonim ***** válasza:
12:35 Ha nem látod az iróniát a 2. hozzászólásomban, akkor nézd meg az elsőt. Vááá, de nem szeretem az ilyen lassú felfogást.
2009. dec. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
hűű de marha vicces vagy -.-"
2009. dec. 6. 13:02
 10/16 anonim ***** válasza:
Te meg fogyatékos...
2009. dec. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!