Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Mit szólnátok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit szólnátok egy ilyen karácsonyi ajándékhoz?

Figyelt kérdés

Ez az első karácsonyunk együtt, igazából még kimondva nem is vagyunk együtt, mert nem sokkal az elutazása előtt ismerkedtünk meg és abban maradtunk ha majd haza jön megbeszéljük a dolgokat. De naponta több levelet is váltunk. 3 hónapra utazott el. Karácsonykor jön haza. Írta, hogy vett nekem karácsonyi ajándékot.

Én arra gondoltam, hogy mi lenne ha én nem tárgyi ajándékot adnék (mivel még konkrétan nem is vagyunk együtt) hanem mondjuk felöltöznék valami nagyon szexi karácsonyi fehérneműbe tennék magamra egy piros masnit, és így várnám haza :) Aztán persze egész éjszakán át tartó eszméletlen szex lenne, pár kis meglepetéssel együtt.

Szóval nem lenne gáz ha míg ő tárgyi ajándékot vesz nekem, én máshogyan ajándékozom meg?


21L


2011. nov. 13. 22:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
"igazából még kimondva nem is vagyunk együtt" ; " valami nagyon szexi karácsonyi fehérneműbe tennék magamra egy piros masnit". örülnék neki, de vagy könnyűvérű vagy, vagy buta, vagy csak szarul írtad le azt amit szerettél volna!
2011. nov. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
már lefeküdtünk egymással ha erre gondolsz. nálam kicsit hosszabb idő kell mire kimondom azt hogy oké legyünk kapcsolatban, ráadásul tudtam hogy el is fog utazni, és 3 hónap az csak 3 hónap, bármi történhet nem akartam megkötni se az ő kezét se az enyémet. de azóta már rengeteget levelezgettünk és ha végre haza jön, már biztosan nem fogok vonakodni hogy kimondjuk a dolgot hivatalosan is :)
2011. nov. 13. 22:10
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha már úgyis volt szex, akkor én remek ötletnek tartom! :D

De valami észbontó cuccot szerezz be b@szki! :D


Mondjuk azért emellé még valami tényleg jelképes apróság nem lenne rossz, hogy azért mégis legyen valami tárgyi emlék az első közös karácsonyról.



21F

2011. nov. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Szerintem kifejezetten jó az elképzelés.

3 hónap után egy pajzán ajándék...

Én örülnék :)

2011. nov. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%
a szentestének nem erről kéne szólnia.....
2011. nov. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
ez esetben osztom a véleményt, és bocsi hogy lek...ztalak. szép napot!
2011. nov. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Iuventus ventus ***** válasza:
Szerintem ez egy remek ötlet! Azért valami kis apróságot, ami kicsit cuki, de kicsit pajzán adj neki, hadd jusson eszébe a nagyobb "ajándék" ha ránéz....
2011. nov. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Jaj istenem, ez hihetetlen! Aki leqrváz, azt magasról xard le! Jó fej csaj lehetsz, nagyon hasonlóan gondolkozol, mint én :) Jó az ötlet, ha pedig mégsem tetszene a pasinak, biztos vagyok benne, hogy nem is fogsz vele járni :D

De nyilván fog :)

27L

2011. nov. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nekem tetszene! :)


21/F

2011. nov. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én nem díjaznám, mert azt sugallja, hogy mennyire nincs normális ötleted, ráadásul a szex csak ünnepnapokon lesz.
2011. nov. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!