Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan van kiakadva ezen anyám?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan van kiakadva ezen anyám?

Figyelt kérdés

24 éves FFI vagyok, idén leszek 25 éves. Dolgozom. Haza is adom a pénzt. Általában 30-40 e ft- közötti szoktam hazaadni. Munka után ma találkoztam ismerőseimmel, + egy lánnyal. 4-kor végeztem. 17:15-7:30-ig voltam velük. 7:40-re otthon vagyok.


Hazaérek és ő teljesen ki van akadva, hogy miért nem szóltam neki, hogy később jövök haza. Érzelmileg zsarol azzal, ha nem tetszik el lehet húzni innét.


Egyik telómon sem volt pénz, másrészről meg nem szoktam inni-részeg lenni, max 1 sört iszom meg, teljesen megbízható vagyok, nem vagyok balhé srác, sosem voltam az. Teljesen átlagos 24 éves ember vagyok. Szerintetek ezen jogosan kiakad, hogy nem szólok neki mikor érek haza? Mert engem idegesít, mert akkor meg azon kellene görcsölnöm, hogy nem érek haza időben az általam megbeszélt időpontban.


Úgy érzem közel 25 évesen ne akarjon mr érzelmileg zsarolni, dolgozom, amiből haza adok. Ne akarjon már ilyen miatt kontroll alatt tartani, egyszerűen nem tudok szabad lenni ha beszámolok még arról is, hogy mikor érek haza pl. ÉN addig általában addig vagyok ott, amíg jól érzem magam. Sosem szoktam későn hazaérni. De már nagyon idegesít ez.


Sosem buliztam, nincs barátnőm, most ismerkedem emberekkel, de ezt nem tudom úgy megtenni anélkül hogy ő nem kérné azt hogy mikor érek haza..


Engem idegesít, mert úgy érzem lánchoz ver, szerintetek jogosan viselkedik ő így?



2014. jan. 23. 20:42
 1/10 A kérdező kommentje:
19:30 és 19:40
2014. jan. 23. 20:43
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
az anyukád szemében te mindig az ő pici fia maradsz szerintem csak aggódik miattad.mond meg neki hogy már felnőttél tudsz magadra vigyázni és akkor mész haza amikor akarsz.
2014. jan. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ismertem olyan csajt, aki 21 éves volt, dolgozott, hazaadott, de hétvégente csak egy napot engedte el az apja, és akkor is 9-re haza kellett érnie... azt hittem ez a jéghegy csúcsa...

Részvétem, helyedben villámgyorsan tipliznék otthonról.

2014. jan. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

nem

k.ra ráér és van is hozza "prédája": TE

nem tudsz egy szerény albérletbe elhúzni?

egyszerűbb és nyugisabb lenne az életed............előbb utóbb úgy is le kéne lépned

2014. jan. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak ki akar dobni már a fészekből, lehet tudat alatt, s így mindegy mit csinálsz, baj lesz, legyen mivel b*szogatni, hogy költözz el.
2014. jan. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én is a költözést javaslom, persze csak akkor ha van rá anyagi kereted.


Ha nincs, akkor próbálj meg leülni vele és megbeszélni a dolgot. Ha nem tudtok megegyezni, akkor mindenképpen költözz el!

2014. jan. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Engem is ezzel b*sztatnak itthon. Csak én 20 éves vagyok... Komolyan fontolgatom a költözést, és akkor a csajommal is tudnék kettesben lenni.

Költözz, vagy győzd meg, hogy felnőtt vagy! :)

2014. jan. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom.. Nekem sosem volt ilyen gondom, mindig szóltam a később megyek, nem azért mert számadással taroztam, hanem azért, hogy ne aggödjanak..

Ugy érzem az anyukád kicsit megfojt ezzel... De csak aggódik, szeret...

Mert igaza van,mogyha ő várt haza..és te nem jössz akkor aggódik, abban nincs, hogy miért nem hív...mert abban semmi nincs, ogy ha nem mész időben, felhív, akkorkiderül, hogy nincs pénz a kártyádon, így nem tudtál szólni...


Kommunikációs problémaiok vannak..

Szerintem..

2014. jan. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem vagyok tökéletes. Vannak is hibáim. Csak szabad szeretnék lenni, és nem akarok mindenről beszámolni. ÚGy érzem nem bízik meg igazán meg bennem, nem lehetek mindig mellette, nem lehetek mindig a kontroll alatt. Másrészről aggódni sincs értelme. Egyszerűen főleg nem úgy, hogy soha semmi baj nem volt velem. Még részeg sem voltam. És ez tényleg így van.


Csak normálisan szeretném csinálni a dolgaimat, anélkül hogy bárki beleszóljon azért, mert itthon élek. A fizumból még nem tudok elköltözni, max ha lesz párom. Akkor össze tudok költözni.


Ami a legrosszabb, hogy érzelmileg zsarol. Legalább örülne annak ,hogy kimozdulok, amikor tudja hogy alig vannak barátaim. Aggódni meg nem kéne állandóan, mert ez nekem is rossz..

2014. jan. 23. 21:18
 10/10 anonim ***** válasza:

Valamelyik haveroddal kéne összeköltözni ha egyedül nem tudnál albérletet fizetni. Bár 40 ezerért nincs lakható hely ahová mehetnél??? 1 szobás sem?


Amúgy elárulom mi a baja anyukádnak.


Anyuci pici fia szindrómája van, ami jó eséllyel gyógyíthatatlan, és amint komolyabb barátnőd lesz, akit esetleg elvennél ,még inkább súlyosbodni fog az állapota:)


Szóval húzz el ahogy tudsz.

2014. jan. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!