Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme ennek a kapcsolatnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme ennek a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel tavaly jártam egy ideig, akkor nem szeretett, csak "jó buli volt"(ezt akkor mondta amikor összejöttünk újra) akkor egy másik srácért hagyott el, elfogadtam(főleg azért mert a srác jóóóóval nagyobb mint én:)), elküldtem sok helyre. Fontos tudni, hogy a másik sráccal nem jött össze, mert az csak szeretőnek szánta. Idén aztán felkeresett, és szerelmet vallott a lány, én pedig néhány nap múlva belementem hogy találkozzunk. Újra összejöttünk, és egy hónapig semmi gond nem is volt, most azonban féltékeny vagyok. Van egy új srác(nem akihez visszament, ez srác B), aki nyíltan elmondta neki hogy szereti. A barátnőmet ez nem zavarja, sőt, egy ideig flörtölt vele, szóval gondolom kölcsönös. Amikor aztán erre rájöttem, azt mondta, abbahagyja, esküszik, csak maradjunk együtt mert engem szeret. Úgy voltam vele hosszas gondolkodás után, hogy megnézem meg tudok-e bízni benne újra, addig meg legyünk együtt. Azonban srác B-vel még most, az ügy után két-három héttel is rendszeresen beszélget, keresi a srác a társaságát, ami engem zavar. A napjaim tele vannak stresszel, szóval úgy gondolom már megpróbáltam megbeszélni vele, nem ment, folytassuk külön az útjaink. Külső szemmel ti mit láttok, lenne ennek így értelme? (nincs bizonyítékom rá, hogy újra flörtölt volna vele)
2014. jan. 24. 09:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom költői kérdés volt
2014. jan. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy olyan rossz pasi lennél, hogy egy ilyen nőre rá lennél szorulva.
2014. jan. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A legrosszabb, hogy én simán utasítom el azokat a lányokat akik úgy ismerkednének velem, talán még a szerelemnél is fontosabb nekem a bizalom, viszont hiszek abban, hogy két értelmes ember meg tudja beszélni a gondjait egy kapcsolatban, szóval nem akarom azonnal eldobni ezt a dolgot, de őszintén szólva nem hiszek benne, hogy van közös jövőnk így.
2014. jan. 24. 09:24
 4/10 anonim ***** válasza:

"abbahagyja, esküszik, csak maradjunk együtt mert engem szeret"

Annyi értelme van, hogy tanulhatsz belőle!!

2014. jan. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Megválaszoltad saját magadnak. Ahogy Kovács Kati néni énekelte anno: "én nem leszek sohasem a játékszered"...:-)

Igaza volt. Szerintem.

N/34

2014. jan. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#3 - Így van, két értelmes ember megtudja beszélni a problémáját, de szerintem itt már nincs mit megbeszélni. Egyszer dobott egy másik miatt, most flörtöl egy újabb ürgével, majd miután meg is esküdött rá, hogy abbahagyja, ismét azon kapod magad, hogy keresi a srác társaságát.

Akkor meg miről van szó ? A csaj határozatlan vagy csak simán butácska. Egyik helyzet sem ígéretes a kapcsolatotok jövője szempontjából.

2014. jan. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem neked nincs erre szükséged...

Találsz ennél jobbat, ha állandóan elhagy,mással flörtöl, akkor elhiszed,hogy igazán szeret?

Sajnálom, de ez a hülye igazság.....

Dobott téged 2-szer, amikor együtt vagytok más kell neki, szerintem ezek után nem kéne benne bízni.....

Esküszik, esküszik, szerinted hányszor esküdött már?

Találsz ennél jobbat!Hidd el!:)

Fel a fejjel!:)

2014. jan. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Amúgy meg, ha a sors úgy akarja úgyis találkoztok még, de szerintem, így nem vagytok egypár, keress mást, ez a lány meg másnak tegye tönkre az életét ezek után!
2014. jan. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szakítottam vele, de elég rosszul érzem magam :D
2014. jan. 28. 12:08
 10/10 anonim ***** válasza:
#9 - Majd elmúlik. Csak egy kis szingliségi válság.
2014. jan. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!