Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme úgy 1 kapcsolatnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme úgy 1 kapcsolatnak, ha a barátom azt mondta, hogy soha életében nem leszek neki annyira fontos, mint a "drága" anyukája?

Figyelt kérdés
Mivel utáljuk egymást az anyósjelölttel,állandóan hazudozik nekem a barátom miatta,és ha anyuci csettint,a kicsi fia már ugrik is,történjen bármi,mindig ő az 1. Ez soha nem fog megváltozni? Ha gyerek lenne,akkor sem?
2014. jan. 16. 16:41
 1/9 anonim ***** válasza:

Bármilyen pasid bármikor csak annyira fog becsülni, amennyire te becsülöd és szereted saját magad.


Ha tolerálod h hazudoznak neked, akkor miért várod, hogy ne csinálja? Ha tolerálod, hogy a fejedre szaarjanak, akkor persze h a fejedre szaarnak.


Ha te nem változtatsz, miért vársz változást?

2014. jan. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok kérdező?
2014. jan. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mit tudnék csinálni? Kidobtam őt,megmondtam neki,hogy nekem ilyen kapcsolat nem kell,de állandóan könyörög,hogy béküljek ki vele,szeret engem,stb.
2014. jan. 16. 16:46
 4/9 anonim ***** válasza:
Kérd meg h ne zaklasson és zárd le a témát.
2014. jan. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt mondta az exem. Hogy nem szereti jobban az anyját, de jobban tiszteli, mint engem. Na már most, ha valaki ezeket az érzéseket képtelen elkülöníteni, tehát nem érti meg, hogy nem is lehet őket összehasonlítani, így ilyen kijelentéseket is fölösleges tenni, akkor ott nincs miről beszélni. És hidd el, jobb, hogy kidobtad....
2014. jan. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Férfiként ugyanígy voltam pár éve, ott a lány az anyját választotta, miközben tudta, hogy egy undorító féreg (hagyta verni a gyerekeit csak azért, hogy őt b.sszák, stb...), és mégis.


Szóval az egyetlen helyes döntés, ami létezik, a tiéd volt.

2014. jan. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Költőnő? ***** válasza:
nem valószínű... Lépj és zárd le örökre
2014. jan. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is, ha már kidobtad ne kezdjétek újra.

Saját szüleimen tapasztaltam ezt a dolgot. Apum mindig anyás volt, rengeteget vitáztak miatta anyukámmal. Jobban tartott hozzá,mint hozzánk. Volt,hogy fontos dolgokat félretett és rohant az anyjához.

Úgy gondolom ez nem fog megváltozni, főleg,hogy most felnőtt korában is így gondolja.

Meg amúgy is,egy időszakon át, a szülők töltik be az első számú helyet a gyerek életében.Viszont ha már felnőtt szerintem a saját családja kellene előtérben legyen, hisz ha a szülei nem lesznek, a társa lesz mindig mellette.

2014. jan. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én feltételként szabnám a kapcsolathoz, hogy felvállal az anyja előtt, és meg is véd, ha nekem van igazam.
2014. jan. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!