Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy pasi mit gondol valójâban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pasi mit gondol valójâban amikor azt mondja, hogy azért nem fekszik le veled mert magát ismerve pâr hônapon belůl űgyis elhagyna és ezt nem akarja megtenni veled?

Figyelt kérdés
2014. jan. 24. 12:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Szerintem pontosan ezt gondolja. Azért nem fekszik le veled, mert akkor hamar megun, nem leszel érdekes számára és elhagyna, amit nem akar megtenni veled, mert alapjába véve kedvel.


Mit kell túlbonyolítani? A legtöbb pasi nem beszél rébuszokban, azt mondják amit gondolnak.

22L

2014. jan. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Vagy tisztel téged (magát meg rossznak tartja), vagy nem jössz be neki. De én is nő vagyok, úgyhogy csak tippeltem :D
2014. jan. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Amikor én fiatal voltam, akkor még ez nem volt jellemző, mert nem húztuk az agyát olyan csajnak, akit nem tartottunk minimum testileg vonzónak, ilyen esetben pedig minimum szexet akartunk (normálisabb csajjal meg kapcsolatot is).

Épelméjű csaj meg nem kínálta fel magát olyan srácnak, aki nem érdeklődött iránta.

2014. jan. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szerinted nekünk pasiknak központi tudatunk van és én egy mondatból pontosan tudom, hogy mire gondolt, miközben ezt kimondta?
2014. jan. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Azért mondja mert rendi, és olyan nőnek ismert meg, akinek nem akar fájdalmat okozni, viszont totálisan ismeri önmaga nyughatatlan természetét.
2014. jan. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
2014. jan. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

örülj neki. nem akar játszani veled mert attól többre tart. és tudja, h ő nem akar többet csak szórakozni.

nem mindegyik pasi ilyen.

2014. jan. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mert még megdugni se akar? :D
2014. jan. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de valszeg egy éretlen f**szkalap az ilyen.
2014. jan. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

12:57


mi az talán tükörbe néztél?

2014. jan. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!